Home Inspirace Co si přeje každý milovník piva? Odhalili jsme tajemství pivařů!

Co si přeje každý milovník piva? Odhalili jsme tajemství pivařů!

0
Co si přeje každý milovník piva? Odhalili jsme tajemství pivařů!

Máte poblíž sebe fanouška piva? Propadl váš partner kouzlu zlatavého moku nebo má váš tatínek vždycky alespoň basu připravenou? Pak vám poměrně vážně hrozí, že budete muset takového vášnivého pivaře obdarovat. Co ho zaručeně potěší, pobaví a co doopravdy nadchne, vám prozradíme v dnešním článku!

Jedno pivo nitrožilně, prosím!

Možná zažíváte chvíle, kdy byste nitrožilně potřebovali pořádnou dávku kofeinu – pak vězte, že pivař se po odloučení od napěněného nápoje cítí dost podobně. Pivní helma sice nitrožilní podávání nezajistí, představuje ale dozajista elegantní možnost, jak do sebe vpravit tolik piva, kolik je jen možné. Věřte, že pro milovníka piva neexistuje lepší dárek!

pivni helma na pivo.png

TIP: Pochopitelně nikoho nediskriminujeme – pro dámy máme pivní helmu personalizovanou ☺

banner do obchodu.png

Sixpack vládne 21. století

Představa žen a pánů o tzv. „sixpacku“ (ve volném překladu „pekáči buchet“) se dost liší. Zatímco ženy si pod názvem představí vytrénované břicho opáleného svalovce, pánové si vzpomenou spíše na šestipivovou basu, která se označuje stejným anglickým názvem. Něžné pohlaví sice může doufat, že se na břiše jejich pivaře sixpack objeví, ale muž má jasno, jak ztělesnění tohoto pojmu vypadá – a se svaly nemá moc společného. Rozlouskněte tajemství tohoto pojmu jednou provždy se zástěrou, která v sobě skrývá, pochopitelně, tu správnou definici. Pokud vás napadlo, že Sixpack zástěra má šest kapes, přemýšlíte správně. Uvidíte, že správný pivař vám za podobnou zástěru bude líbat ruce ještě příští rok!

pivni zastera na 6 piv.png

Fotbal a pivo v jediném dárku? My jsme pro!

Pasivní či aktivní sportovec, nadšený hráč či ještě nadšenější fanoušek – v konečném důsledku na tom nezáleží. Důležité je, že je muž do daného sportu zapálený. Věnujte mu tedy tematicky laděný otvírák pivních lahví, který vydává autentický zvuk při otevření každého nového piva. I obyčejný obývák tedy promění ve fotbalový stadion s nezaměnitelnou atmosférou!

akusticky otvirak na pivo.png

Pivní a vinná hádanka

Miluje obdarovaný pivo, víno (či obojí) a hlavolamy? Pak máte jasno: jednoduše jej musíte trochu potrápit a poškádlit s touto hádankou, kterou je potřeba vyřešit. Jinak totiž nevydá kýženou láhev plnou vynikajícího pivka či vínka. Předejte v této formě pečlivě vybraný dárek (tedy láhev alkoholu) a poté už se můžete perfektně bavit nad zoufalstvím obdarovaného. Můžete si být ale jisti, že jen, co prolomí záhadu hlavolamu, váš důvtip rozhodně ocení!

hlavolam na vino na pivo.png

Chcete mít na výběr z ještě většího množství originálních dárků pro pivaře? Plánujete doplnit svůj dárek stylovým otvírákem, hrnečkem s pivním motivem či netradičním gadgetem? Kategorie pivo a víno vám zajistí dostatek inspirace na nejedny narozeniny a Vánoce!

banner do obchodu vice darku

Související zboží:

hlavolam na lahev.png Hrnek pivni sud.png otvirak s pocitadlem pocita piva