Home Dárky podle zájmů Vyzpovídali jsme rybáře Toma, jaké dárky by mu udělali radost?

Vyzpovídali jsme rybáře Toma, jaké dárky by mu udělali radost?

0
Vyzpovídali jsme rybáře Toma, jaké dárky by mu udělali radost?

Rybář Tomáš do by do své výbavy zařadil antistresové prso a lucernu na dynamo. Pokud si myslíte, že jde o naprosto nesourodé dárky. Tak to jste na omylu!

Vydali jsme se do terénu prozkoumat, jaké dárky by vašim blízkým udělaly radost. Proto jsme vyzpovídali rybáře Tomáše P. (26 let), který si na Gifťáku.cz oblíbil hned několik praktických dárků. Nejen s dárky pro ženy bývá potíž. U mužů je to podobné. Jaký dárek by se jim mohl hodit, aby neskončil někde v koutě? Tomáš vám s výběrem pomůže.

Rozhovor

Ahoj Tome, ty trávíš hodně času u vody. Je něco, co by ti udělalo velkou radost a zároveň bys takový dárek aktivně využíval?

„No jasně. Našel jsem jich hned několik. Vím, že to bude znít asi jako klišé, ale stejně jako většina chlapů, i já mám rád pivo. No, a na rybách trávím hodně času, takže si ho rád dopřeju i tam. Jenže to má háček. Jezdím samozřejmě i v létě, kdy bývá horko. Lahev piva nechám zchladit v potoce nebo rybníku, ale po otevření ho musím rychle vypít, aby nebylo teplé. Našel jsem na Gifťáku Chladící půllitr a přijde mi hodně užitečný. Takový dárek by mě rozhodně pobavil i potěšil zároveň.“

Nás jsi pobavil taky a jsme rádi, že se ti chladící půllitr hodí do krámu. Napadlo tě ve spojení s rybami ještě něco, co bys využil?

„To si pište. Překvapilo mě, kolik praktických věcí jsme u vás na Gifťáku našel. Začnu trochu od lesa, možná ne příliš líbivým tématem. Víte, u vody strávíte hodně času. Často vyrážím hodně brzo ráno, ryby nepočkají a není čas ani jít na záchod. Takže si toaletní papír vozím s sebou. A co mě na Gifťáku fakt pobavilo, tak toaletní papíry pro fotbalové fanoušky nebo ty se Sudoku. Takový toaleťák mít s sebou, tak na toho, kdo mi ho daroval fakt nezapomenu a budu se vždy smát od ucha k uchu. Navíc ten se Sudoku mi může občas zkrátit čas čekáním na nějaký pěkný úlovek.

dynamo-lampa

Smějeme se s tebou a je pravda, že na rybách k takovým krizovým situacím může dojít. Tomu, kdo na ryby nechodí a má doma rybáře, se tvoje tipy rozhodně budou hodit. Kromě toaletního papíru a půllitru jsi objevil ještě nějaký tip?

„Když nad tím tak přemýšlím, tak bych se v Gifťáku na ryby skoro plně vybavil. Takový houbařský set by se mohl hodit i nám rybářům. Sportovní rybáři totiž často ujdou kus cesty přírodou a sem tam si odskočí i do lesa. Takže se často stává, že se vrací domů nejen s rybami, ale ještě navíc i s houbami. Všechny doplňky včetně nepromokavého klobouku bych z houbařského setu využil. Přidal bych také baterku na dynamo. Kolikrát přijíždím nebo balím za úplné tmy, a baterka se vždycky hodí – obzvlášť ta, které nikdy nedojde energie. Vlastně by se mi možná hodila i lucerna na dynamo. Celé bych to doplnil nějakým ohřívačem na ruce, každý ví, že u vody bývá zejména zrána pěkná zima.

Hodit by se mohla i kempingová sprcha, protože sice možná vypadám jako drsňák, ale nemusí mne být cítit na kilometry daleko :-). A nakonec bych si do své výbavy přidal antistresové prso. Chytání ryb jsou občas pěkné nervy. Jsem si jistý, že bych se velmi brzo seznámil s ostatními rybáři, které by tato pomůcka přilákala, a jistě by si ji chtěli minimálně osahat. Teď si vlastně uvědomuju, že bych musel nové kamarády na něco pozvat, takže by se mi hodily i panáky. Na Gifťáku máte ty s pěknými slečnami, sexy ladies. Hm, s touhle výbavou bych byl opravdu originální rybář.“

kempingova sprcha.jpg

Závěr

Tomáši, vymyslel jsi skvělý dárkový set nejen pro rybáře. Myslíme, že antistresové prso bude na roztrhání, stejně jako kempingová sprcha nebo houbařský set. Děkujeme ti za tipy a naši čtenáři ti jistě poděkují taky.

Související zboží:

cestovni-panaky_1 chladici-pullitr_1 toaletni-papir-sparta