Home Dárky podle zájmů Co je opravdový dárek a kde jej najít

Co je opravdový dárek a kde jej najít

24
0

Pokud nežijete v osamění někde na vrcholku hor, pravděpodobně už se vám párkrát „poštěstilo“ a zažili jste stresující a náročný hon na Ten dárek. Ten správný, nefalšovaný, opravdový dárek, který by se obdarovanému trefil přesně do vkusu, momentálních potřeb (protože serepetičky jsou krásné, ale stejně se na ně po chvíli začne prášit) a vykouzlil na tváři pořádný úsměv. A jistě také víte, jak těžké je takový dárek sehnat.

My z Gifťáku jsme se rozhodli, že vám výběr ulehčíme následujícím tříbodovým návodem:

1) Opravdový dárek se vybírá včas

TAKHLE NE – Všichni to známe. Snažíme se vybrat ten nejlepší dárek třeba na Vánoce nebo i jen tak k narozeninám, jenže nikde vlastně nemají nic zajímavého… a pak je víkend, poslední příležitost koupit dárek, a všude se nachází hromady a hromady lidí. Nejsnadnějším východiskem z takové tlačenice poté bývá popadnout první alespoň rámcově vhodnou věc a hledat nějaký únikový východ.

JAK NA TO – Je důležité umět si vyhradit dostatek volného času, který strávíme přemýšlením a vybíráním tohoto perfektního dárku, a to nejlépe v době, kdy nejsme v žádném stresu, časovém tlaku ani lisováni davy lidí. Pokud takovou příležitost nemáme, řešením může být i nabídka e-shopů – ať už vysloveně dárečkových, tak i těch všeobecně zaměřených.

2) Opravdovému dárku člověk obětuje čas i myšlenky

TAKHLE NE – Dárky vybrané jen tak namátkou, případně stylem „co mě cvrnkne do nosu“, většinou nebývají z těch nejpodařenějších, bohužel se to ale stává tradicí.

JAK NA TO – Stačí se zamyslet, jaký vlastně budoucí obdarovaný je, co má rád, čeho má dostatek a nedostatek… pokud i přesto trpíte akutním nedostatkem nápadů, na našem magazínu najdete velké množství článků zacílených právě na vybrání toho TOP dárku! Ať už hledáte něco netradičního a šíleného, poměrně obyčejný dárek nebo chcete co nejvíce ušetřit, stačí si jenom vybrat ten správný článek.

3) Opravdový dárek je 100% personalizovaný, netradiční a zajímavý

TAKHLE NE – Dvousté ponožky, jedlý dárkový koš nebo v pořadí už dvacátý čistě černý obyčejný hrníček s nápisem Coffee, protože „včera si kolega rozbil svůj hrnek na kafe“ jsou takové klasiky ve vybírání dárků. A ačkoli jsou možná vrcholně praktické, na titul „opravdového dárku“ zcela určitě nedosáhnou.

JAK NA TO – Trošku se zde vracíme k předchozímu bodu – začíná to přemýšlením. „Co dát golfovému maniakovi, aby to nebyl ten očekávaný vtípek?“ „Co se dá dát sestře jiného než sprchový gel a pěna do koupele?“

Co? Spousta věcí! Namátkou jsme vybrali několik nápadů pro různé typy lidí:

Pro „stylaře“ – znáte-li muže nebo ženu, kteří mají vždy a za každých okolností styl, nápad a jiskru, můžete jim pořídit některou z netradičních bytových či kancelářských vychytávek. Může se jednat třeba o novinku v našem sortimentu – Levitující hrnek – který přiláká zrak každého kolemjdoucího, nebo třeba už o něco známější Neviditelná polička na knihy, která se skvěle hodí i do bytu s minimem prostoru.

Levitujici hrnek na kafe caj neviditelna policka na knihy levitujici knihy
Levitující hrnek Neviditelná polička na knihy

Pro cestovatele – máte kamaráda, který prakticky jen přesedá z jednoho letadla do druhého, nebo sestřenici au-pairku? Tak či tak, takového člověka potěšíte úžasně nápaditou Stírací mapou, kde si může zaznačit každé jedno navštívené místo, nebo naplánovat příští cestu kolem světa. Jako drobnost navíc přihoďte originální drobnůstku – Notýsek s kompasem – a personalizovaný dárek máte na světě!

stiraci mapa deluxe 2 netradicni notes zapisnik s kompasem
Stírací mapa světa  Notýsek s kompasem

Pro workoholiky – není pro sestru žádnou výjimkou, že si nosí stohy a stohy práce i domů a ještě ji to baví? Vlastně byste tuto vlastnost označili za její nejhlavnější a tu nejvíce charakteristickou? Takovému workoholikovi zcela jistě udělá radost Stolek na (pod) notebook. Pomocí tohoto stolku si bude moct vzít do postele nejen laptop, ale také stohy papírů nebo třeba vydatnou porci kávy k snídani. Stolek je navíc vyroben z kvalitního bambusového dřeva a jeho zpracování je doopravdy vkusné. Přesvědčte se sami!

stolek na snidani nebo pod notebook

Stolek pod notebook nebo i na snídani do postele

Jistě jste si všimli, že zde vypsané typy lidí nepatří mezi absolutní většinu vašich známých. Patří ale mezi ty, kterým se dárky těžko vybírají. Jak potěšit ty „běžnější“ povahy? To zjistíte třeba po prozkoumání našeho magazínu, kde neustále zveřejňujeme nové a nové nápady!