Home Dárky pro muže Vánoční seriál díl 20. Článek pro zoufalé ženy: Originální dárky k Vánocům,...

Vánoční seriál díl 20. Článek pro zoufalé ženy: Originální dárky k Vánocům, aneb Zkuste to letos jinak!

46
0

Máte pocit, že všechny možné dárky už od vás váš drahý dostal? Máte už dost nudné, věčně se opakující kosmetiky a nekonečné řady košil, které jste pod stromeček balila v minulých letech? Je i váš muž už otrávený ze všeho praktického a klasického? Jste rozhodnutá pojmout tyto Vánoce jinak a originálně?

Pokud se v našich otázkách vidíte a slyšíte, je čas na náš článek s tipy na originální dárky k Vánocům pro muže. Kromě přítele nebo manžela jsou samozřejmě aplikovatelné i na tátu, dědečka, strýčka nebo kteréhokoli jiného muže vašeho života 🙂

Zábava přesně pro pány, tak by se daly nazvat termocitlivé terče do WC. Disciplín, ve kterých jsou naše drahé polovičky schopné soupeřit (a to nejen mezi sebou, ale i sami se sebou!), je nespočet. „Kdo se trefí líp“ je jedna z těch tradičnějších, rozhodně ale jen tak neomrzí 🙂 A vám odpadnou veškeré starosti s umýváním podlahy kolem toalety.

retro sluchatko pro mobil.png
Jedete doma na retro vlně? Doby dávno minulé mají své kouzlo a věci, které tehdy byly naprosto běžné, jsou nyní netradičními a geniálními vychytávkami nebo doplňky. Prostě a jednoduše, ve většině případů se retro rovná stylové. A tak je na tom i sluchátko pro mobil, které promění každý telefonát v jedinečný zážitek! Použití není vůbec náročné, prostě přicvaknete konektor do telefonu, tam, kam by patřila běžná sluchátka, a už telefonujete. Skvělá věc na machrování před kamarády…

banner do obchodu.png

Malá hračka, která pány dostane ve velkém? Tak to je gyroskop. Fyzikální hračka a setrvačník téměř bez tření v jednom se tváří, jako by rozlousknul tajemství gravitace a překonal jej. Zato tajemství jeho úspěchu ještě rozluštěno nebylo, ale jedna věc je jistá – fascinuje muže po celém světě již od roku 1974!

Posloucháte pořád dokola tu stejnou ohranou lež – že jde jenom na jedno(ho panáka)? S gigantickou placaticí takovou lež snadno proměníte v nejčistší pravdu, protože víc než jednu zvládnou jenom doopravdy vytrénovaná játra 🙂 Ideální jako žertovný dárek, nebo pro uschování „posledního panáka“ pro případ krize…

giganticka-placatka

Pánové se rádi tváří, že se o sebe nestarají – když některého ze zástupců druhého pohlaví ale necháte samotné v koupelně, možná se budete divit, kolik vašich krémů, sér a gelů stihne vyzkoušet na vlastní pleť. Pokud je tohle případ vaší domácnosti, pořiďte mu vlastní univerzální přípravek – třeba africké černé mýdlo dudu osun, které čistí pleť, pomáhá na akné a má antiseptické účinky.

Kdo si hraje, nezlobí. Pokud už vážně potřebujete trošku toho klidu a oddechu, pořiďte mu hračku a uvidíte, že se jako zázrakem vyřeší všechny vaše problémy! Neodymové magnetické pero ho zabaví na nejeden večer. Dokážete-li projevit dostatečné množství obdivu nad každou vybudovanou stavbou, pohodovou domácnost máte zaručenou!

„Vždy připraven!“ Zní tak heslo i vaší odrůdy manžela domácího? Pak se mu bude hodit teleskopický magnet, aby ho už nevyvedly z rovnováhy takové banalitky, jako jsou zapadlé klíče, trucující domácí mazlíček nebo třeba prokletého lega v nějaké zákeřné skulině. Praktická vychytávka díky své univerzalitě zabaví malého i většího kutila!

Bažíte po další dávce inspirace? Chcete zjistit, co muži milují? Nakoukněte do kategorie „pro muže“!

banner do obchodu.png

Související zboží:

magneticke kermicke pero polar.png gyroskop detail mydlo dudu osun detail