Dárky pro muže

Published on August 6th, 2014 | by Giftak.cz

0

Chcete ušetřit? Podívejte se na nejlevnější dárky pro rodiče

Hledáte dárek pro mámu? Lámete si hlavu, čím obdarovat tátu? Odrostli jste dětským střevícům a nyní patří do věkové kategorie, pro niž je kromě odmlouvání rodičům charakteristický i přechod ze stavu „dárky jenom přijímám“ do stavu „dárky už i dávám“? Máme pro vás několik horkých tipů, jak své rodiče obdarovat levně a přitom trefně. A jak už je na Gifťáku dobrým zvykem, jeden dárek je originálnější než druhý.

Pro maminku jen to nejlepší

lavove kamenyKaždá žena se ráda nechá rozmazlovat a ani vaše maminka určitě nebude výjimkou. Zkuste ji obdarovat lávovými kameny. Zaženou stres, únavu i bolesti svalů a zad. Sada sestává z váčku z imitace sametu, v němž je uloženo devět lávových kamenů různých velikostí. Jen pozor, aby to opravdu byla maminka, kdo si bude užívat termoterapeutickou masáž! Jak ji táta jednou zkusí, určitě jí okamžitě podlehne!

skladaci vaza reva

Pokud maminka patří mezi ženy veskrze praktického ražení, potěšte ji dárkem v podobě skládací vázy Reva. A pokud budete chtít přidat třešničku na dort, darujte vázu rovnou i s květinou. Vázy Reva na první pohled zaujmou krásným designem. V mžiku vyšperkují každou domácnost, to vám garantujeme! Navíc jsou neskutečně skladné, takže mimo květinovou sezónu na vás nebudou vyčítavě shlížet z koutu na skříni.

A co pro tátu?

Muže všech věkových kategorií a původu spojuje jedna věc – věčně hledají klíče. Tak to svému tatínkovi ulehčete a kupte mu falešný kámen na klíč, který určitě nejednou přijde vhod i vám. Tento dárek lze jednoduše popsat čtyřmi slovy: praktický, levný a vtipný.  Už nebudete muset volat zámečníka, kdykoliv si zapomenete klíče – budete je mít šikovně schované v jednom z kamenů.

ukryt na klice

Falešný kámen pro ukrytí klíče nebo jiného pokladu

Abychom dali spravedlnosti za dost, podíváme se na dárek, ze kterého by kromě táty těžila i maminka, podobně jako tatínek z lávových kamenů. Jako bezvadný dárek pro oba rodiče se nabízí Grow me – Noc bez chrápání, eukalyptus působící jako přírodní filtr vzduchu s léčivým aroma. Svými blahodárnými účinky napomáhá při zánětu průdušek, kašli, nachlazení či zánětu nosních dutin. Konec chrápání přinese jednoznačný užitek pro mámu i tátu.

Podívejte se na další drobnosti pro radost na stránkách giftak.cz

Tags: , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑