Home Dárky podle zájmů Aby fandění mělo šťávu. 5 gadgetů, které potřebuje každý pravý fanoušek

Aby fandění mělo šťávu. 5 gadgetů, které potřebuje každý pravý fanoušek

70
0

Myslíte si, že jste opravdovým fanouškem fotbalu, hokeje nebo jakéhokoli jiného sportu? A máte pro své fandění všechno vybavení, které rozhodně potřebujete – ať už na vyjádření podpory „svému“ týmu nebo urážení soupeřova? Pokud ne, tak zpozorněte, přečtěte si článek a pořiďte si alespoň jeden z našich gadgetů!

Vlastenectví je potřeba

Když se hraje ve světě, je v republice rázem zapomenuto na všechny „Sparta, Sparta, buzerantů parta“ a jim podobné pokřiky – českému fotbalu a hokeji se v mezinárodních zápasech zkrátka fandí nezávisle na klubovou příslušnost. Vyjádřete vlastenectví pomocí vlaječky na auto, stylové tašky nebo stoprocentně českého odznáčku.

S barvami se fandí lépe

Chcete vyjádřit svou podporu českým sportovcům nebo si na obličej nakreslit znak (či barvy) svého týmu? Není nic snazšího – pomocí barev na obličej to zvládnete raz dva. V naší nabídce pro vás máme trikoloru i klasický set šesti barev!

Pro zapálené fotbalisty

Jak se pozná pravý fanoušek fotbalu? Například tak, že hraje úplně všude – klidně i na záchodě. Fotbal na WC vás zabaví během pauzy v zápase stejně jako v případě, že si s sebou na onu místnost zapomenete vzít telefon. Vyhrajete vy, nebo… vy? 🙂

Vytřít si se Slavií…

Provokace, nebo možnost spláchnout Slavii tam, kam patří, tedy do toalety? Rozhodnutí už necháme na vás. Vězte ale, že toaletní papír s motivem Slavie potěší nejen Sparťany. Rivalita je důležitá, nebojte se ji tedy trošku podpořit – k fandění to zkrátka patří!

Hluk na stadiony patří

Trochu si zahlučet… to je snad nezbytná přísada každého dobrého fotbalového zápasu. Jen si představte, jak by hráči asi hráli, kdyby na tribunách neseděli fanoušci, připravení reagovat na každý jejich pohyb. S mini fanouškovskými tleskačkami můžete ty nejlepší zákroky svého oblíbeného hráče opravdu ocenit!

Chystáte se v sezoně fandit svému oblíbenému týmu? Výborně! Dejte to pomocí sdílecích tlačítek vědět i svým přátelům na Facebooku 🙂