Home Inspirace 8 tipů, jak zpestřit rozlučku se svobodou s vtipnými drobnostmi

8 tipů, jak zpestřit rozlučku se svobodou s vtipnými drobnostmi

32
0

Vdává se vám kamarádka? Rozhodl se váš nejlepší kamarád, že do toho praští? Nebojte, není to důvod ke smutnění a obavám, že vaši přátelé už „v chomoutu“ nebudou takoví, jako dřív. Právě naopak – mějte radost, máte totiž jedinečnou příležitost to na rozlučce se svobodou pořádně roztočit! A my pro vás máme 8 tipů, co přinést, aby samotná rozlučka i fotky z ní stály za to.

banner-do-obchodu

Označte si nevěstu

Jdete na dámskou jízdu s nevěstou? Pak budoucí vdanou paní nezapomeňte pořádně označit – jednak aby o radostné události věděli opravdu všichni, ale také aby bylo jasno, komu se kupuje pití ☺ Se stylovou šerpou „Budoucí nevěsta“ nevěstu jistě každý pozná. Pro jistotu ji ale můžete doladit i neotřelou čelenkou pro nevěstu!

darky pro nevestu rozlucku se svobodou.jpg

Exkluzivně pro dámy

Neodpustíme si ještě třetí tip pro dámskou jízdu – placatka Girls on tour bude nejen všeříkajícím symbolem této akce pouze pro ženy, ale jistě se bude hodit i ve chvíli, kdy zavřou poslední bar. Navíc bude na fotkách vypadat doopravdy stylově.

banner-do-obchodu

Aby fotky měly grády

Bude rozlučka se svobodou zahrnovat i fotokoutek nebo člověka, který má jistou a pevnou ruku na spoušti? Pak si můžete užít pořádnou spoustu legrace i se svatebními foto-doplňky. Otitulujte (již ošerpovanou) nevěstu titulem Mrs. (Paní), ať si na nové oslovení začne včas zvykat.

Doplnky pro fotokoutek na party

Na rozlučkových fotkách budou skvěle vypadat i velké párty kravaty, které si zamilují dámy i pánové. Přineste několik vtipných kravat – a můžete rozjet sázky o nejhumornější fotografii. Uvidíte, kolik si s nimi ještě užijete zábavy.

Vyzdobit prostor a začínáme!

Co by to bylo za rozlučku se svobodou bez odpovídajících dekorací? Balonky už jsou samozřejmostí, můžete jít ale ještě o krůček dál. Vystřelovací konfety jsou klasikou každého večírku a stylově s nimi oceníte například příchod budoucí nevěsty. Podobný efekt (ač se o něco lépe uklízejí) budou mít i papírové serpentýny v zářivých barvách.

vystrelovaci konfety velke.jpg

Nezapomeňte na důležité drobnosti

Pokud chcete na rozlučku se svobodou donést něco praktického, sáhněte po svatební sadě na víno! Najdete zde důležitý základ každého večírku (a pochopitelně i domova) – vývrtku s motivem ženicha a zátku na otevřenou lahev s motivem nevěsty. Uvidíte, že svým praktickým smýšlením rozhodně zabodujete!

svatebni sada na vino.jpg

Po rozlučce vás čeká i samotný svatební obřad, na které je také vhodné něco přinést jako dar novomanželům. Nemáte vůbec tušení, po čem byste mohli sáhnout? Nakoukněte do kategorie dárků vhodných na svatbu, jistě si vyberete.

banner do obchodu_v2

Související zboží: