Home Inspirace 7 tipů, jak na Valentýna rozmazlit svoji drahou polovičku

7 tipů, jak na Valentýna rozmazlit svoji drahou polovičku

68
0

Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných a tradičně se slaví 14. února. Přesto bychom se však neměli upínat pouze na tohle datum a svatého Valentýna bychom měli slavit pravidelně, třeba i v létě! Vždyť pokud je někdo zamilovaný, měl by své city a lásku projevovat v každém ročním období. Právě proto jsme si pro vás připravili několik typů a rad, jak váš milovaný protějšek potěšit, a hlavně mu zdařile vyznat lásku. Takže nezbývá nic jiného než vám dárky pro zamilované představit.

Zamkněte srdíčko a zahoďte klíč

Mezi dárky z lásky, které jsou vhodné zejména na letní radovánky nebo třeba jako dárečky k partnerskému výročí se s přehledem může zařadit Visací zámek pro zamilované. Tato nepříliš drahá pozornost z kovového materiálu vašemu milovanému partnerovi ukáže, jak vše cítí vaše srdce. Díky zámečku můžete vaše „srdce“ uzamknout na kterémkoliv romantickém místě, klíč zahodit do vody a svoji lásku tak symbolicky zpečetit.

Je však pravdou, že důkaz lásky tak pozbydete a v ruce vám nezůstane nic, co by vaši lásku každodenně dokazovalo. Proto doporučujeme přikoupit také Zamilované přívěsky srdíčka různých motivů, která můžete nosit neustále u sebe a těšit se pohledem na srdce u vašich klíčů. Dokažte vašemu miláčkovi, že vám na něm skutečně záleží nejenom slovy, ale také činy a připněte mu ke klíčům tento úžasný přívěsek, uvidíte, že vaše láska bude okamžitě opětována.

Zamilovaná večeře se srdíčkovými těstovinami

Pokud stále není srdce vaší milované osoby dostatečně opětováno, zkuste využít známého přísloví, že láska prochází žaludkem. Těstoviny ve tvaru srdce se báječně hodí pro venkovní večeři při svíčkách. Potěšte svoji drahou polovičku a připravte nezapomenutelnou, a hlavně chutnou večeři, která naplní očekávání každého zamilovaného tvora.

Na ženy pojďte romanticky…

Když už jsou srdce ve formě zámků navždy semknutá, na klíčích nosíte srdce své drahé polovičky a žaludek se těší náporu těstovinových srdcí, pak je rozhodně čas na překrásný a opět zamilovaný dáreček. V této chvíli musíme uznat, že muži mají výběr malinko jednodušší, protože každou ženu musí potěšit voňavé Mýdlové růže do koupele v dárkovém balení v romantických barvách nebo úžasné Kosmetické zrcátko s LED světly. Díky skvělému osvětlení a 180 stupňové rotaci bude vaše milovaná osoba neustále perfektní.

 

… a na muže přes postel 🙂

A protože víme, že na muže se musí trochu jinak, připravili jsme si pro ně Plyšová pouta, kterým vaše miláčky rozhodně hezky rozproudíte a potěšíte. Nakonec byste neměli zmeškat nákup úžasných a zcela upřímných Povlaků na polštář Ano/Ne. Tím totiž dokážete předejít jakýmkoliv případným problémům a nedorozuměním ve vaší ložnici. Komunikace je ve vztahu skutečně důležitá a pokud lze komunikovat za pomoci roztomilých polštářků a díky nim se domluvit na průběhu večera, máte napůl vyhráno.

Nezapomeňte se vaší láskou a zamilovaností pochlubit také sdílením na facebooku, a probuďte touhu lásky také u vašich přátel.  V kategorii z lásky na Giftak.cz si vybere úplně každý a díky nám můžete slavit Valentýna po celý rok!

 

Související zboží: