Novinky

Published on February 26th, 2015 | by Giftak.cz

0

5 žhavých tipů na slevy v našem e-shopu

Vyhlásili jste pátrání po zajímavém, ale zase ne moc drahém dárku k narozeninám nebo svátku? Anebo máte chuť si jen tak udělat radost? Protože vrcholí sezóna výprodejů, přinášíme vám 5 super tipů na slevy z našeho e-shopu Gifťák.cz.

1. Skládací vázy  Reva

Znáte to – kolegové vám v práci nadělí kytici, jenže ji není do čeho dát. V lepším případě skončí krásný puget odložený v zavařovačce nebo seříznuté PET lahvi, v horším uvadne. Proč se na takové dárky nepřipravit a nepořídit si unikátní skládací vázu Reva? K mání je v mnoha krásných designech. Úžasný je třeba kousek se zlatou rybkou nebo elegantní černý břečťan. Skládací váza vám ráda opakovaně poslouží při mnoha příležitostech – jako dárek spolu s kyticí, na párty, jako výzdoba svatební tabule i při návštěvě nemocnice (viz video).

skladaci vaza reva

Skládací vázy Reva

2. Termo triko

Pro hračičky, kteří rádi šokují, jsou tu úžasná termo trika. Ta mění své vybarvení v závislosti na okolní teplotě. Návštěva určitě nečeká, že její objetí na přivítanou zanechá na vašem oděvu nepřehlédnutelný otisk. I z obyčejného poplácání po zádech se rázem stane nekonečná zábava. Ještě rychlejší proměnu zajistí fén na vlasy. Inspirační video najdete zde.

 termo citlive tricko

Tričko které reaguje na teplo a mění barvu

3. Rukavice pro smartphony

Větší část zimy už máme sice úspěšně za sebou, ale proč si při telefonování a smskování nechat mrznout prsty až do jara? Speciální rukavice pro smartphony dopřejí vašim prokřehlým rukám komfort, jaký si zaslouží. Už žádné zmeškané hovory, protože jste si nestihli sundat rukavice, které jsou na dotykový displej krátké. Rukavice s vodivým vláknem v každém prstu jsou ideálním dárkem nejen pro všechny zimomřivé jedince.

 rukavice pro smartphony

Dotykové rukavice pro smartphony

4. Silikonové kuchyňské chňapky

Jaro je ještě daleko, ale není od věci přichystat se na něj třeba tak, že svou kuchyň rozzáříte krásně barevnými silikonovými chňapkami. Zelená žabka, červený opičák, růžový čuník nebo žlutý pejsek vám přispěchají na pomoc, kdykoliv budete potřebovat slít vroucí vodu z brambor a nebo z trouby vyndat pekáč s voňavou pečínkou. Na rozdíl od obyčejných látkových chňapek se ty silikonové nešpiní a ještě dělají parádu.

 silikonove kuchynske chnapky pejsek

Silikonové kuchyňské chňapky – různá zvířátka

5. Párty brýle

Plesová a karnevalová sezóna právě vrcholí. Pro ty, kteří se nechtějí ztratit v davu, jsou tu párty brýle v mnoha nepřehlédnutelných provedeních. Můžete je používat jako výrazný doplněk, a nebo je začlenit do nejrůznějších masek – v „kytarových“ se proměníte v rockovou hvězdu, v hvězdných v tajemnou hollywoodskou star a ve srdcových v sebevědomou svůdnici.  Další nápady jsou jen na vaší fantazii.

 party bryle

Parádní brýle na každou párty – které vám sednou nejlépe?

Chcete vidět víc? Navštivte sekci Nakupujte výhodně na Gifťáku, kde najdete další originální dárky za skvělé ceny.


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑