Novinky

Published on July 5th, 2017 | by Giftak.cz

0

5 věcí, které ocení každý malý i velký vědátor

Milujete vědu a vše, co s ní souvisí? Pak se nebojte být vědě nablízku s našimi perfektními vychytávkami. Nejenom, že vás tyto gadgets a hračky pro děti a dospělé dokážou skutečně nadchnout, ale také vám ukážou, že vše nemusí být takové, jak to na první pohled vypadá. Jak se přesvědčíte, dárky nemusí být nudné a ležet někde na poličce, naopak dárek pro děti může být natolik zajímavý, že osloví i dospělé jedince!

banner do obchodu.png

Pro mladé milovníky přírody

Meteostanice byla odborníky navržena tak, aby dětem dokázala, jak moc v přírodě záleží na počasí a jak lze počasí sledovat. Díky tomuto produktu si vaše dítko nejdříve sestaví vlastní meteostanici, díky které bude sledovat nejenom růst zasazené rostlinky, ale také může pozorovat sílu větru, orientovat se v jednotlivých světových stranách nebo pravidelně studovat souvislosti růstu rostlinky ve vztahu k teplotě. Věřte, že tato poučná věcička zabaví kromě vašeho dítka i tatínka. Darujte tento módní gadget vašemu synovi či dceři a uvidíte, jak se jejich vztah s rodinnými účastníky mužského pohlaví dokáže zlepšit. Nebo můžete věnovat třeba vašemu dědečkovi, který je přesvědčen, že si žádný dárek k narozeninám nepřeje.

detska meteo stanice.png

Sněhulák vám roztaje před očima – poznejte jeho tajemství!

Pokud máte pocit, že dětská meteostanice vaši ratolest dostatečně neosloví, zkuste sáhnout po magickém tajícím sněhulákovi. Hlavně si ještě předem připravte odpovědi na otázky, jak se to mohlo stát a proč je ze sněhuláka ráno placka. Ano, přesně tak, díky bílému speciálnímu tmelu a barevným doplňkům si vymodelujete krásného sněhuláka, který se přes noc úplně roztaje. Věřte, že vašemu dítěti se s pohledem na roztálého sněhuláka zatají dech. Tato úžasná věcička donutí každého o vědě alespoň na chvíli přemýšlet. Nezapomínejte, že se sněhulák hodí spíše až pro starší děti, nejlépe od pěti let.

magicky snehulak tajici.png

Mamí, a jak se dělá ledňák?

A mamí, proč jsou ledňáky tak dobré a co všechno se do nich dává? Tak pokud je i vaše dítko zvědavé, v čem spočívá podstata ledňáčků a jak se vlastně takové dobroty vyrábějí, pak jistě víte, že teoretický popis a pouhé vysvětlování postupu výroby nanuků je zcela zbytečný. Z vlastní zkušenosti víme, že naopak je potřeba dětské vnímání podpořit praktickou ukázkou, a to dokážete za pomoci této sady formiček na ledňáky. Nejdříve dětem ukážete, jak si vyrobit směs, do které můžete dát téměř všechno, co máte rádi, a hlavně i to, co je zdravé! Poté směs vlijete do připravených formiček, dáte zmrazit a je hotovo! Domácí nanuky jsou připraveny k snědku. Věřte, že si pochutnáte mnohem více, než když si koupíte ledňáky v obchodě. Vše je ověřeno a vyzkoušeno!

formicky na nanuky a lednaky.png

Pro 3D kreslení potřebujete jen fantazii, nafukovací barvičky a fén!

Nafukovací barvy jsou skutečným zázrakem pro všechny malé i velké objevovatele. Pokud už vás nebaví obyčejné kreslení, které ani zdaleka nepřipomíná 3D kresbu, pak je na čase si pořídit tyto nafukovací barvy puffy. Opět totiž dokážete přelstít vědu a z obyčejného obrázku udělat neobyčejnou kresbu. Buďte si jisti, že koukat budou malí i velcí a všichni budou chtít malovat! Tato věcička je výborná na oslavy, ale je vhodná i jako narozeninový dárek.

puffy barvy nafukovaci malovani.png

Užijte si sníh i v létě. A sami si ho vyrobte!

Vaše domácnost se zmíněnými věcičkami rozhodně ožije, váš malý i velký vědátor však nemůže být spokojený, dokud neuvidí sníh v létě a to doslova! Až uvidíte jeho nadšení, nebudete koupě vůbec litovat!

umely snih gelli snow.png

Tak to je bomba! S touto výbavičkou dokážete přelstít i samotnou matku přírodu. Je libo sníh u bazénu nebo snad ve vaně? Během pár minut můžete překvapit vaše dítko tímto umělým sněhem a rozvinout tak jeho dosavadní vědomosti o ročních obdobích. Ukažte mu, že svět není jenom černo-bílý a podpořte ho v jeho dětských snech. Jedná se o skvělý dárek pro děti, které jsou kreativní a mají představivost.

Ať už vyberete kteroukoliv věcičku, nezapomeňte k výběru inspirovat také ostatní, a to třeba sdílením na facebooku.

banner do obchodu_v2

Související zboží:

bramborove hodiny domaci terarium biodom masozravky antquarium_1


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑