Home Dárky podle věku 5 tipů na dárky pro děti dle věku. Výběr z našeho obchodu!

5 tipů na dárky pro děti dle věku. Výběr z našeho obchodu!

0
5 tipů na dárky pro děti dle věku. Výběr z našeho obchodu!

Potěšit děti je někdy pěkná svízel a bez výjimky tu platí pravidlo – čím starší, tím horší. Zatímco malému dítěti bohatě stačí, když může rozpatlat dort a zubní pastu po celém obýváku, jedenáctiletou ratolest už těžko odbudete nějakým prvoplánovým nápadem.

A protože Gifťák nezapomíná ani na mladší věkovou kategorii, máme pro vás 5 nápadů na dárky pro děti dle věku (i pohlaví, kde to je vzhledem k povaze dárku potřeba :-))

0-3 roky

Chrapajici plysove zviratkoJak už bylo jednou řečeno, batoleti stačí ke štěstí vážně málo – třeba možnost něco zničit. Nebo také plyšový kamarád. Roztomilá chrápající plyšová kravička dítě díky zvukům, které vydává, zaujme a možná i uspí. Brzy se také stane nepostradatelnou přítelkyní, alespoň v dětských očích.

3-6 let

Menším předškolákům určitě udělá radost jiná roztomile-elektronická hračka; přece jenom, dítě, které už umí chodit a pořádně mluvit se nespokojí se zvířátkem, které umí jenom spát. Létající opička, nyní navíc za akční cenu – 150 Kč – poskytne mnohem více zábavy. Opičího Zorra, který disponuje i maskou přes oči, stačí natáhnout, vystřelit – a následně si rychle zacpat uši, vzhledem k zvukům, které začne vydávat. Jednoduše – opička představuje spoustu legrace!

Ti, co už jsou blíže škole, na opici jen tak neskočí. To ale vůbec nevadí, protože i pro ně máme tip, vyžadující jen jediné: trochu rodičovského času. Kreslení na obličej je odjakživa největším lákadlem na nejrůznější dětské dny a podobné akce. S našimi pastelkami na obličej budete mít jedno takové lákadlo i doma. Nejdříve sice budete muset obličeje potomků přetvářet na mýtické i nemýtické příšery vy; s postupem času se třeba naučí používat i zrcadlo 🙂

letajici opice pastelky barva na oblicej pastelky na kuzi
Létající opice  Pastelky na obličej, zábava může začít!

6-12 let

Zvídaví školáci jsou jedna z nejtěžších cílových skupin, hned po mužích. Všechno ví, všechno tuší, všechno znají… nebo ne?

Jak se říká, nejlepší dárek je ten, který už nikdy nebudete chtít opustit. A přesně tohle splňuje Intelect Ball s až 118 překážkami. Hlavolam, (ne)nápadně připomínající Saturn, spočívá na známém principu „dostat kuličku do správné dírky“. Je potřeba natáčet kouli tak, aby se kulička dostala do středu, tedy cíle. Zaručeně přiková každého, kdo se jej dotkne, na místo, z kterého nevstane, dokud hlavolam nevyřeší.

 Intellect ball 3D bludiste

A jako poslední tip nemůžeme opomenout novinku na e-shopu, světoznámé Loom bands! Potěší každého… tedy spíše každou slečnu ve školním věku. Můžete zvolit z balení po jedné barvě a vybrat barvy přesně podle svého vkus, nebo zakoupit „předchystané“ praktické balení s 12 základními barvami.

sada loom bands

Samozřejmě se krom článku můžete inspirovat i v kategorii Pro děti na giftak.cz. A pokud víte, že ve svém okolí máte další bezradné rodiče, pomozte jim třeba sdílením na sociálních sítích!