Home Novinky 5 tipů na aktuální slevy v e-shopu

5 tipů na aktuální slevy v e-shopu

34
0

Pokud se neúprosně blíží některé z významných dat vašich blízkých, jako jsou narozeniny, svátek, výročí, svatba či jiná exkluzivita, nebo pokud si prostě chcete udělat radost, máme pro vás pár tipů na dárek, jež nešetří na originalitě, ale zato šetří peníze. V tomto článku se totiž podíváme na aktuální slevy na Gifťáku.

Místo na vzkazy i ve vaší domácnosti!

Znáte to, potřebujete připomenout dětem, že svačiny na ně čekají v lednici a že odpoledne si mají uklidit pokoj, manželovi ať koupí dva rohlíky a droždí a vynese koš a sama si musíte zapamatovat, že v úterý na šestnáctou jdete ke kadeřnici a od pondělí mají v akci kuřecí řízky… Konec lístečkům všude, konec neustále se ztrácejícím magnetům na lednici, konec smskám! Nalepovací tabule vám umožní nechat vzkaz kdykoli a jasně viditelný. Můžete na ni rozepsat týdenní menu, úkoly pro všechny členy rodiny, nebo třeba termíny návštěv lékařů, fantazii se meze nekladou!

Nalepovací tabule

Pro hrst dolarů

ubrousek 100 dolaru

Kdo by nechtěl mít v kabelce pár Benjaminů Franklinů? Vynálezce bleskosvodu a zakladatel první univerzity v USA zdobí americkou stodolarovou bankovku, která se po devalvaci koruny stala o stupínek nedostupnější. Dostupnou originální alternativou jsou však ubrousky sto dolarů, které mohou být vtipnou maličkostí, jíž překvapíte přátele.

 

Všude dobře, v Evropě nejlíp

Stírací mapa Evropy je skvělý prezent pro cestovatele dávající přednost kouzlu Starého kontinentu před exotikou. Dárek je vhodný pro kategorii scestovalých žen, které z ní mohou čerpat nápady pro příště, stejně jako pro kategorii nanejvýš problematickou – muže všeho věku, kteří si mohou mapu pověsit na místo, kde bude přehled jejich trofejí všem dostatečně na očích.

stiraci mapa evropy

Sliz útočí! Ale děti s ním zatočí.

koupelnova zelatina Gelli Baff

Kde jsou ty časy, kdy bylo jednoduché zavděčit se dětem kdejakou maličkostí. V době, kdy jsou dětské pokojíčky přeplněny hračkami, z nichž mnohé po chvilce hraní skonči v zemi nikoho, jinak řečeno pod postelí nebo v zapomenutém koutě, je hledání něčeho, co by tomuto krutému osudu uniklo, nelehké. Koupelová želatina Gelli Baff by ale mohla zaujmout i ty hraček nejznalejší rošťáky. Proměňte vodu ve vaně či bazénu v barevnou želatinu a přesvědčte se, že dětská fascinace barevným slizem nezná mezí.

 

3D hit

pin art ocelove otisky 3D obrazce

Patříte-li mezi milovníky kultu jménem 3D, neměly by ve vaší domácnosti chybět 3D plastové obrazce. Ty jsou k mání ve třech barvách a umožňují vytvarovat obrys prakticky jakéhokoliv předmětu. Ne nadarmo je tato věcička zařazena do kategorie „Hračky pro děti i dospělé“, dokáže totiž zabavit školáka stejně jako ty, kdo již školním lavicím dávno odrostli.

Podívejte se na další probíhající slevy v eshopu, také nezapomeňte sdílet článek s vašimi přáteli na sociálních sítích.