Home Inspirace 5 sladkých důvodů, proč se modelovací čokoláda stane nezapomenutelným dárkem pro vaše...

5 sladkých důvodů, proč se modelovací čokoláda stane nezapomenutelným dárkem pro vaše děti

87
0

Milujete vy nebo vaše děti čokoládu? Pravděpodobně jste odpověděli ano – kdo by taky krémovou sladkou dobrotu nemiloval. Pokud se i vaše rodina řadí k těm, kteří kakaovou pochoutku zkrátka „můžou“, představíme vám sladký dárek, který je vhodný přesně pro vás: modelovací čokoládu. Garantujeme vám spoustu zábavy a velké nadšení!

Zabaví děti i dospěláky

Že je vytváření obrázků pro děti a dospělí (natož rodiče) už na to nemají čas? To možná platí u vodovek, ale jakmile si do rukou místo barev vezmete čokoládu, uvidíte, že nebude dlouho trvat a přidá se celá rodina. Čokoláda je totiž velice silné lákadlo. Odoláte mu?

Práce s čokoládou je velice snadná

Keramická hmota je tuhá, plastelína se drolí, barvy občas zatvrdnou – zato čokoláda je po všech stránkách vděčným materiálem! Tahavá je „tak akorát“, pokud ztvrdne, stačí ji zahřát a drolení u kakaové dobroty rozhodně nehrozí. Tvoření s čokoládou tak zvládnou i nejmenší členové rodiny.

Pokud se umažete, nevadí

Určitě se vám vybaví alespoň jeden případ, kdy se váš potomek ponořil do tvořivé činnosti natolik, že připomínal zapáleného umělce. Bohužel i s odpovídající vizáží – žlutá na tričku i všude jinde po těle, modrá na obličeji, zelená ve vlasech. S čokoládou taková umělecká katastrofa nehrozí – z těla ji olížete, z trička snadno vyperete.

Nepovedené pokusy jednoduše sníte

A co když se něco nepovede? Pak se nic neděje – jednoduše nepovedený výtvor sníte a nikdo už vám nedokáže, že váš kůň vypadal spíše jako postižená kráva a květina ze všeho nejvíce připomíná vulgární malůvku. Samozřejmě si můžete pochutnat i na povedených kouscích 🙂

Belgická čokoláda výborně chutná

V balení najdete jen kvalitní, 100% belgickou čokoládu, která je bez lepku a vhodná pro vegetariány. Sladká směs obsahuje pouze cukr, kakaové složky, sušené mléko, sójový lecitin a přírodní vanilkové aroma, bez obav si na ní tedy mohou pochutnat i celiaci nebo děti.

Vytvoříte spíše krajinku, milý vzkaz nebo zvířátko? Anebo si troufnete na pohádkovou postavičku? Pochlubte se nám svými výtvory na naší FB stránce – nebo alespoň článek sdílejte svým přátelům!

Související zboží: