Home Dárky pro muže 5 drobností, které udělají radost každému tátovi

5 drobností, které udělají radost každému tátovi

265
0

Tatínek je pro mnohé děti osobou, která si umí pěkně zařádit, dělá různé lotroviny, ale také se dokáže postarat o rodinu nebo děti hezky zabavit. Proto bychom měli vědět, že to nejsou pouze maminky, které rády dostávají dárečky, ale jsou to především tatínkové, kteří milují rozbalování dárků. Často si však ženy pokládají otázku, jak vhodně tatínka obdarovat.

Proto jsme tu my! Pojďte se s námi podívat, kterým směrem se vydat, když sháníte správný dáreček pro správného taťku. Dárků pro tátu totiž není nikdy dost.

Tatínek musí být praktický 

Být praktický znamená mít stále u sebe vše, co člověk k životu potřebuje. Tedy třeba otvírák, pravítko, šroubovák, pilku či úhelník nebo klíč. Toho je možné dosáhnout úplně jednoduše, a to s pomocí karty přežití. Je opravdu velice skladná a stále připravená k použití. Díky ní se váš tatínek bude moci vytáhnout před ostatními tatínky, třeba při otevírání piva.

Tatínek musí být elegantní 

Nejenom praktičnost, ale také elegance dělá muže. Proto mu dopřejte trochu luxusu a pohody a obdarujte ho vychytávkou na holení. Věřte, že zachytávač vousů – zástěra do koupelny udělá radost nejenom jemu, ale rozhodně potěší také vás. Odpadnou totiž veškeré starosti, které souvisejí s uklízením koupelny. Vše je jednoduché a efektivní, rozhodně nebudete litovat ani vy, ani váš tatínek, který po sobě jistě leckdy zapomene v koupelně uklidit.

S taťkou musí být zábava 

Alkoholový fotbálek může z vašeho tatínka učinit hotovou hvězdu mezi malými i velkými obdivovateli. Fotbálek je navržen tak, aby byl lehce složitelný a zejména pobavil všechny přítomné hráče i ne-hráče. Takže, kdo chce pít při každém gólu klidně může a kdo pít nechce, může hrát jenom tak. Díky tatínkovi bude o zábavu postaráno na každé party, a to i mezi malými ratolestmi, kdo by také fotbálku odolal, že?

Tatínek musí umět pracovat 

Každý tatínek musí umět nejenom zabavit, ale také máknout. A to, že se práce nebojí, by rozhodně měli vědět všichni kolegové, celá rodina, ale také všichni kutilové. Dopřejte vašemu tatínkovi tento úžasný a zcela jedinečný hrnek pro kutily, díky kterému se dá muž do práce raz dva. A nebudete ho muset ani moc přemlouvat.

Tatínek musí milovat pivo 

Co by to bylo za tatínka, kdyby si čas od času nedal pivko, že? A že pivo musí být chlazené, je zřejmé nejenom mužům, ale hlavně také jejich manželkám. Tento standard zabezpečí chladící sklenice na pivo. Zapomeňte na teplé večery u zteplalého piva a připravte si díky této sklenici studené pivko za jakéhokoliv počasí a v kterékoliv denní době.

Tímto výčtem dárky pro tátu rozhodně nejsou vyčerpány a vy se můžete inspirovat k dalším dárečkům na našich stránkách, kde nabízíme velkou spoustu různých vychytávek a dárečků pro maminky, tatínky, babičky, vnučky, dcery, dědečky, kolegy, no prostě pro všechny, kdo milují originalitu a praktičnost, a to nejlépe v jednom.

Související zboží: