Home Dárky pro ženy 5 dárků pro stylovou hospodyňku

5 dárků pro stylovou hospodyňku

0
5 dárků pro stylovou hospodyňku

Oslava už se blíží a vy stále nemáte vhodný dárek pro ženu? Nepanikařte a podívejte se s námi, jak obdarovat ženu hospodyňku tak, aby po rozbalení dárku do vás zajásala a vy jsme sklidili pořádnou pochvalu. Na začátek byste měli vědět, že každá žena má ráda originální, a hlavně praktické věcičky. Právě proto si vám dovolujeme jako první představit něco, čím žádnou dívku či vyspělou ženu neurazíte.

Konečně zástěra, která bude ženě slušet!

Každá správná hospodyňka potřebuje zástěru, ale zároveň všichni víme, že obyčejné zástěry nemusejí vzbuzovat dobrý pocit, a proto jsme si pro vás připravili Šatovou retro zástěru Nitly. Vaše hospodyňka se rázem promění v moderní děvče v retro stylu. Tato kombinace z ní udělá dokonalou a dobře vypadající hostitelku. Dokonce si můžete vybrat styl retro šatů, například modré s puntíky, růžové s cupcakem, krásně červené šatky nebo v námořnickém stylu. Díky 100 % polyesteru a odolnému materiálu, který nepropouští vodu a nikdy nevybledne, rozhodně nemůžete výběr dárku pokazit. Dárek je velice univerzální a můžete věnovat kterékoliv ženě.

zastera saty nitly.jpg

Dáreček pro praktické ženy

Hospodyňku a vlastně kteroukoliv ženu můžete potěšit však i dalšími způsoby a to například vlněnými koulemi do sušičky. Koule se jednoduše vloží do sušičky a pomáhají při sušení prádla, čímž šetří energii, a dokonce omezují elektrostatické výboje. Každá žena tyto kuličky ocení, protože každá žena ví, že prádlo musí být pěkně nadýchané a díky těmto kuličkám, vyrobených z vlny z Nového Zélandu, bude efektu dosaženo. Kvalitní materiál a nízká cena vám zaručí spokojenost na všech stranách.

vlnene koule do susicky.jpg

Pochutnejte si na osvěžující limonádě

Ale co by to bylo za hospodyňku, kdyby neuměla udělat pořádný, a hlavně zdravý nápoj. V teplém počasí nejlépe osvěží domácí ovocné nápoje. K tomu poslouží sklenice s filtrem na ovoce, které by neměly chybět v žádné domácnosti. Věnujte vaší hospodyňce tento úžasný a kvalitní dáreček, kterým oceníte vše, co pro vás dělá.

sklenice s filtrem na ovoce.png

Speciálně pro maminky!

Dárky pro ženy hospodyňky by nebyly kompletní, kdybychom vám nenabídli další z originálních zástěr a doplňků pro domácnost. Nenechejte vaši hospodyňku ničit si všední oblečení a popálit si ruce a pořiďte jí tento skvělý set, který obsahuje Zástěru zde velí máma a dokoupit k ní můžete stejně barevnou rukavici. Vše je v krásném a veselém, tyrkysově modrém provedení z kvalitního 100 % polyesteru.

banner-do-obchodu

Po práci trochu dopřejte ženě trochu relaxace

A protože všichni ví, že i hospodyňky si potřebují občas oddychnout a relaxovat, doporučujeme vám jako netradiční a originální dárek pro ženu zakoupit Horké lávové kameny v dárkové sadě. Nejenom, že zahřejí a potěší, ale také pomáhají při léčbě bolestí svalů a otoků a zlepšují cirkulaci krve. Dopřejte si příjemný večer při svíčkách a darujte ženám něco, co má smysl.

horke lavove kameny

Nezapomeňte vaše zážitky sdílet na facebooku a podívejte se, za co jsou ženy nejvíce vděčné a čím je můžete potěšit. Určitě nebudete litovat, protože za utracené peníze můžete ženám zdokonalit život a přivést je na nové myšlenky.

banner do obchodu_zeny

Související zboží:

retro zavarovacky s brckem zastera-zde-veli-mama kuchynske chnapky.jpg