Home Novinky 5 aktuálních tipů na slevy v našem e-shopu

5 aktuálních tipů na slevy v našem e-shopu

49
0

5 tipů na slevy na Gifťák.cz: dárky pro romantika i technologického nadšence

Gifťák.cz pro vás připravil 5 tipů na slevy v e-shopu. Vybrali jsme zajímavé dárky, mezi kterými snad najdete ten pravý.

1.tip: Projektor noční oblohy pro malé i velké romantiky

Unikátní lampa Star Master rozzáří každý dětský pokojíček, pracovnu, nebo třeba obývací pokoj jako nekonečný vesmír. Tímto dárkem rozhodně potěšíte každého malého i velkého romantika. Pocit, že se díváte do hvězdného nebe vás uklidní a potěší. Projektor mění tři barvy a poskytuje velmi příjemné osvětlení. Z pohodlí domova můžete sledovat planety, meteority a různé hvězdy. Tímto milým dárkem umožníte vašim blízkým uvolněně relaxovat uprostřed nekonečného vesmíru. Projektor noční oblohy napájí tři tužkové baterie. Po přidání adaptéru jej můžete připojit i do sítě. Běžná cena je 269 Kč, v akci projektor stojí 159 Kč a vy ušetříte 41 %, tedy 110 Kč.

2.tip: Samomíchací hrnek pro moderní lenochy

Ten, komu darujete samomíchací hrnek, už nikdy nebude potřebovat lžičku. Originální dárek, který si díky tužkovým bateriím můžete vzít kamkoliv s sebou. Zmáčknete kouzelné tlačítko a zamíchá polévku, kávu, kakao i čokoládu a ještě vytvoří pěnu. Všechnu tu těžkou práci s mícháním udělá za vás.  Je snadno omyvatelný. Stačí nalít vodu s jarem, zmáčknout, zamíchat, opláchnout a je hotovo. Znáte nějakého lenocha, který rád pije, ale nerad míchá? Udělejte mu dobrou službu a ulevte mu od míchání navždy! Prohlédněte si i další skvělé dárky v akci zde. Běžná cena je 390 Kč, v akci hrnek stojí 300 Kč a vy ušetříte 23 %, tedy 90 Kč.

3. tip: Koupel v želatině je vždycky dobrý nápad

Ať už si chcete sami dopřát luxusní koupelovou kúru a změnit tak svoji koupelnu v domácí lázně, nebo hledáte milý dárek, kterým potěšíte téměř každého, s Gelicity nešlápnete vedle. Taková koupel v příjemné želatinové hmotě zažene nejeden splín, postaví vás na nohy po dlouhé noci a nudnou rutinu změní v radost. Můžete si přichystat i letní vtípek a proměnit v gelové kuličky třeba vodu z dětského bazénku! A pokud vanou nedisponujete, pak vás určitě potěší alespoň domácí pedikúra! Najdete ji, stejně jako mnoho dalších dárků, v sekci „výhodný nákup“ a na jednom želatinovém balení můžete ušetřit až 18 %.

4. tip: iRelax: Práce už bylo dost! Je čas na odpočinek

Máte doma fanatického manažera s telefonem u ucha? Nebo snad geeka – nadšence, který nedá na svůj vymazlený mobil dopustit? Udělejte jim radost stylovým odpočívadlem pro jejich mobilního parťáka. I ten má nárok na odpočinek. Obzvlášť po tak těžké práci, kterou dělá. Každý mobil by měl mít svůj vlastní relaxační vak. Zajistíte mu tak měkké místo, kde bude chráněný proti případným škrábancům a oděrkám. Roztomilý a zároveň praktický dárek najdete v sekci Výhodný nákup! Běžná cena je 350 Kč, v akci hrnek stojí 250 Kč a vy ušetříte 29 %, tedy 100 Kč.

Calf-and-Half-mléčenka.jpg

5. tip: Odpolední káva i oběd s rodinou jedině stylově!

Asi to sami znáte – ať už pozvete kamarády na odpolední kávu k sobě domů, pořádáte teambuilding či grilovačku, nebo jen obědváte s rodinou, chcete se předvést v tom nejlepším světle. Jídlo musí být dokonalé, káva čerstvá a voňavá a všechno servírované na pěkném a čistém nádobí. A mlíčko do kávy… se nejlépe nalévá přímo z krávy! 🙂 Mléková/smetanová konvička, zevnitř tvořená kravským vemínkem, je jednak praktickým kouskem nádobí, který by neměl chybět v žádné domácnosti, druhak úžasně atypický doplněk, kterým přímo šokujete! Navíc na ní teď můžete ušetřit celých 32 % – pořídíte ji za pouhých 450 Kč, namísto původních 660,-.

Všechny tyto vtipné a zároveň užitečné dárky najdete v akci. Můžete je tak koupit s výhodnou slevou.

Související zboží:

stírací mapa světa-1.png hra židle_1.png světelný led panel-1.png