Home Dárky podle věku 4 žhavé tipy na dárky pro bratra

4 žhavé tipy na dárky pro bratra

0
4 žhavé tipy na dárky pro bratra

Blíží se narozeninová oslava vašeho bratra? Stále si však lámete hlavu s tím, jakým dárkem jej překvapit? Nemáte inspiraci ani žádný nápad? Pak nepřestávejte číst následující řádky. Máme pro vás totiž 4 originální tipy na dárky pro bratra, se kterými rozhodně nešlápnete vedle! Pokud má váš bratr alespoň trošku smysl pro humor, tyto dárky ho určitě velmi mile překvapí a vy se jako mávnutím kouzelného proutku stanete tou nejmilovanější sestřičkou nebo nejlepším bratříčkem pod sluncem!

Obohaťte pokladničku svého bratra

Že peníze nerostou na stromech? U nás ano! A váš bratr si je může vlastnoručně vypěstovat s originálním dárkem Grow me. Balení obsahuje semena speciální jednoleté a vysoce odolné rostlinky ze střední Asie, výživnou zeminu a značkovač budoucích rostlinek. Rostlinka může dorůst výšky až 40 centimetrů a její bohatá úroda bratra určitě velmi mile překvapí.

Chladící půllitr zachrání před dehydratací

Současná vedra jsou opravdu krutá, a to samotné kalendářní léto ještě ani pořádně nezačalo. Z tohoto důvodu je nutno dodržovat doporučený pitný režim. Myslete na pitný režim svého brášky a vybavte jej speciálním chladícím půllitrem, který během dne nebo večera přijde určitě mnohokrát vhod.  Chladící půllitr udrží pivo studené opravdu velmi dlouho. Stačí jej pouze nechat pár hodin v mrazničce a vše ostatní už zařídí sám. Jeho obsah však bude nutno neustále doplňovat. Prozatím se nám totiž nepodařilo vynalézt chladící půllitr, ve kterém by piva neubývalo. Tak možná příště…

alkoholove sachy.png

Šachy tak trochu jinak

Kdo si hraje, nezlobí! A u brášků to platí dvojnásob. Zabavte svého bratra, jeho protihráče i kolektiv přihlížejících kamarádů speciálně upravenou verzí královské hry šachy. Pravidla hry se u této verze nikterak nemění. Šachové figurky budou pouze nahrazeny skleničkami, které stačí naplnit oblíbeným mokem a pustit se do hry. Za každou vyhozenou „skleničku“ následuje vypití jejího obsahu. Postupně se tak budou rozdíly v kvalitách obou hráčů pomalu, ale jistě stírat. A vyhraje jen ten nejsilnější, případně nejtrénovanější!

Pomocník do domácnosti

Že skládání vyžehleného oblečení a muži nejdou dohromady? Ano, dáváme vám za pravdu. Pokud s tímto nešvarem bojuje také váš bratr, pořiďte mu speciální „skládač“ na trička nebo košile. Stačí pár obratných pohybů a košile je stejného tvaru, v jakém si ji zakoupil ve svém oblíbeném obchodě.

skladac tricek a obleceni.png

Náš tip: Všechny tyto dárky a spoustu dalších praktických, vtipných a nadmíru originálních dárků koupíte za skvělé ceny v e-shopu giftak.cz.

Související zboží:

disco-lampa-kaleidoskop-1 fotbalove-hodiny-1 grow-me-penize-1