Home Novinky 4 zbrusu nové dárečky, které jsme pro vás naskladnili

4 zbrusu nové dárečky, které jsme pro vás naskladnili

0
4 zbrusu nové dárečky, které jsme pro vás naskladnili

Milujeme novinky – a nejsme sami. Nové a nové gadgety či originální dárečky, které pro vás průběžně dovážíme a naskladňujeme, nás jednoduše baví – a dle ohlasů baví i vás, naše milé zákazníky. Co do našeho sortimentu přibylo v poslední době a jaké nové vychytávky si u nás můžete pořídit?

banner-do-obchodu

Troška štěstí na klíče

Máte pocit, že by vám neuškodilo, kdyby se k vám štěstěna občas obrátila čelem? Nebo zkrátka jen milujete talismany? Prasátko pro štěstí, které můžete umístit například na klíče, se o přitáhnutí pozitivity a radosti do vašeho života postará. Můžete si navíc vybrat hned ze tří rozkošných variant: obligátní stříbrné a zlaté a netradiční, ale o to krásnější růžové.

priviesek prasatko pro stesti.jpg

Pokladnička nejen pro hasiče

Potřebujete uhasit akutní nedostatek peněz ve své peněžence? Pak je pokladnička ve tvaru hasicího přístroje pro vás tím pravým pomocníkem! Je totiž dostatečně velká, proto se do ní vejdou i zdroje na letní dovolenou či nový telefon. A pochopitelně se vyznačuje i pořádnou dávkou stylu. Pokud znáte někoho, kdo propadl hasičství, myslíme, že příští dárek pro tuto osobu je jasný!

pokladnicka hasici stroj hasicak.jpg

Najděte svou spřízněnou duši

Česko je možná zemí s největším množstvím milovníků piva na metr čtvereční, i přesto může být hledání spřízněné duše pro zapáleného pivaře problém. Pokud na to ovšem nemá ty pravé vychytávky… s hotelovým zvonečkem, který funguje jako svolávač na pivo, už pivař nikdy nepůjde do hospody osamocen.

zvonek svolavac na pivo.jpg

Válejte se v penězích

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste se mohli válet na pláži a v penězích? S osuškou s motivem stoeurovky si můžete splnit oba dva tyto sny zaráz! Obrovskou bankovku z mikrovlákna můžete použít jako osušku či namísto plážové deky a „topit“ se tak v penězích. Uvidíte, že vám tento drobný podvod pomůže navazovat nová přátelství a přinese pořádnou dávku obdivu!

osuska 100 euro bankovka.jpg

Líbí se vám novinky, které jsme pro vás dnes vybrali? A co takto jich objevit ještě víc? Vstupte do kategorie novinek a pokochejte se nejnovějšími přírůstky!

banner kategorie

Související zboží:

vypestuj-si-ctyrlistek pokladnicka kovovy trezor napojova pumpa hasic zizne.jpg