Home Dárky podle věku 4 tipy na parádní dárky k 18tinám

4 tipy na parádní dárky k 18tinám

139
0

Bratránek slaví narozeniny – osmnácté narozeniny! Velkolepá párty se koná za pár dní a já nemám dárek. Co je horší, nemám nápad na dárek. Musím si přiznat, že je to už nějaký pátek, co bylo osmnáct mně a od té doby se mé zájmy a očekávání asi dost změnily. Ale třeba se stačí jen malinko vrátit v čase a vzpomenout si, co mě tehdy dokázalo opravdu nadchnout, bez čeho jsem nemohl(a) být.

Alkohol povolen!

Konečně mám oficiální povolení k pití alkoholu. Ideální příležitost k tomu okusit ho ve všech jeho podobách. A hlavně – ukázat celému světu, že JÁ už mám osmnáct a nemusím potají upíjet z tátova baru.
K tomu účelu šikovně poslouží například placatka – dobré pití pro dospělé vždy po ruce. Placatka v růžovém provedení s nápisem Girls on tour je ideální pro něžné pohlaví. S panákem zavěšeným na řetízku kolem krku se jí na občanku už nikdo vyptávat nebude.
Klučičí variantou může být placatka s výstižnou hláškou Thirst Aid. Co by to bylo za přítele, kdyby neposkytl kamarádovi v nouzi první pomoc v podobě doušku dobrého alkoholu?
Obě placatky jsou v pestrých barvách a kvalitním stylovém provedení, přesvědčte se sami

xxl koktejl.PNG

Čas na hraní

Když je vám osmnáct, vyhledáváte příležitosti k popíjení a co je lepší než společná hra s kamarády, která vás k pití přímo vybízí? Tou hrou může být třeba oblíbené Člověče nezlob se aneb Člověče, napij se. Namísto figurek pohybujete po poli s panáky oblíbeného moku. Vyhazov pro vás v této hře může znamenat radostný okamžik. Stejnou zábavu si můžete užít také u piškvorek či rulety. Stačí si vybrat.

Ptákoviny

Osmnáct let – příležitost k tomu dostat zcela nepotřebný dárek – prostě něco, co je čistě jen pro zábavu. Když má dárek ale přece jen také praktické využití, je to úplná paráda. Co třeba role toaletního papíru k 18. narozeninám? Ještě pár dní bude svým nápisem 18. narozeniny obdarovanému připomínat velkolepou oslavu 🙂  Ideální tip, pokud hledáte nějakou drobnost

I-phone je trendy

Pokud je oslavenec milovníkem všeho, co má v logu jablíčko, pak jistě nemůže usnout bez svého I-phonu. Co teprve, když je velký, měkounký a může se do něj ve spánku zabořit? Polštář iCushion mu všechno tohle splní. Pořiďte mu ho právě teď.
Teď už stačí jen vybrat ten pravý dárek k osmnáctinám pro vašeho oslavence. A nezapomeňte, že osmnáctiny jsou jen jednou za život!

Související zboží:

placatka-party-1 krryt-na-iphone-1 narozeninovy-papir-1