Home Dárky pro muže 4 tipy na nezapomenutelný dárek pro otce

4 tipy na nezapomenutelný dárek pro otce

0
4 tipy na nezapomenutelný dárek pro otce

Také je pro vás výběr dárku pro tátu jeden velký hlavolam? Kdyby aspoň stačilo lámat si hlavu s dárkem pro tatínka jednou za rok, ale tuhle má táta narozeniny a než si stačíte oddechnout, jsou tady Vánoce, pak jmeniny a aby toho nebylo málo, kde se vzal, tu se vzal – z kalendáře se na vás škodolibě culí den otců.

Abychom vám trochu usnadnili život, přinášíme 4 tipy na nezapomenutelný dárek pro nenahraditelného pana tátu.

Táta má narozeniny!

slunecna soustava kinetickaTátovy narozeniny jsou rozhodně dnem, na který není radno zapomenout. Pro tento den by se měl stát jednoduše středobodem vesmíru. Pokud má váš tatínek pro vesmír slabost, nebo pokud prostě ocení stylový doplněk na svém pracovním stole, darujte mu kinetickou sluneční soustavu. Barevné kroužky záhadně rotující kolem středové osy neustále přitahují pohledy lidí a jsou skvělým společníkem pro chvíle přemýšlení o nesmrtelnosti brouka nebo o vesmírném nekonečnu.

Prozíravý Ježíšek

3D puzzle opera v sydneyPamatujete si, jak bráška na Vánoce dostával modely letadel, vláčků nebo kombajnů? A vzpomínáte, kdo tyto modely finálně konstruoval? Většinou to určitě byl táta s pohotovým odůvodněním, že to juniora přece někdo musí naučit. Jestli jste věřili těmhle výmluvám, prozřete! Muži, to jsou věčné děti. Dejte tátovi pod stromeček 3D Puzzle opera v Sydney a uvidíte, jak mu při rozbalování zazáří očka. Na zbytek svátků vánočních už s ním ale nepočítejte – bude u vánočních pořadů realizovat návrh věhlasného dánského architekta Jørna Utzona.

 

Od Adama po Zikmunda

mluvici otvirak s pocitadlemJmeniny sice nejsou tím nejdůležitějším dnem v životě muže, i tak ale táta ocení, když ho v tento den obdarujete nějakou drobností. Super dárkem k svátku může být třeba mluvící otvírák s počítadlem. To, co bude otvírák hlásat, je zcela ve vaší režii – tátu tak překvapíte hned dvakrát. A na počítadle pak může taťka sledovat, jestli zvládne zdolat stejné množství vychlazených kousků, jako za mlada.

Nejen mámy mají „svůj den“

Den otců je jedním z důkazů, že společnost pomalu ale jistě spěje k rovnosti mužů a žen, a nám ženám nezbývá než doufat, že v zápalu pohlavní rovnoprávnosti (vzhledem k složitosti výběru dárku pro muže) časem k MDŽ nepřibude také MDM. Den otců už ale v kalendáři máme, a tatínci si určitě nezaslouží, aby jejich potomci každou třetí červnovou neděli dělali mrtvého brouka. Kupte tátovi alespoň maličkost, jako třeba vtipný dárek v podobě toaletního papíru ze samých pětitisícovek. Komu by se nelíbilo bez výčitek splachovat desetitisíce do záchodu!

toaletni papir 5000kc

Toaletní papír 5000kč je jeden z mnoha vtipných toaleťáků v nabídce

Jestli vám 4 tipy na dárek přijdou málo, navštivte na Gifťáku kategorii pro muže. Najdete tam dárky pro každou příležitost!