Home Inspirace 4 tipy na dárky, které neskončí na poličce 

4 tipy na dárky, které neskončí na poličce 

92
0

Blíží se čas nakupování dárků a s tím spojené těžké rozhodování. Mnoho lidí umí nakupovat dárky tak, že obdarovaný obdržený předmět rozbalí, pochválí a po odchodu domů jej prostě zavře do skříně či vystaví na poličku. Takové nakupování dárků samo sebou není správné, ani originální.

Proto přicházíme s tipy na dárky, od kterých můžete očekávat jejich praktické využití a rozhodně se nemusíte bát, že budou bezradně někde ležet. Originální a smysluplné dárky ocení dámy, muži, ale i děti. Pojďte se s námi podívat, co všechno dnešní trh nabízí a inspirujte se k nákupu vhodných dárečků k narozeninám či blížícím se Vánocům.

Pro dámy je připraveno Kosmetické zrcátko s LED světly, které si každá žena, dívka nebo maminka ihned po rozbalení musí zamilovat. Atraktivní design a různé možnosti naklápění až o 180 stupňů dámy osloví ještě před tím, než by vůbec zjistili, že zrcátko umí také svítit. Zabudovaná světélka se rozsvítí jedním dotekem tlačítka přímo na zrcátku a připraví skvělé podmínky pro nanášení make-upu, k přípravě účesů nebo trhání a úpravě obočí. Tmavě fialová barva a 16 LED diod zaručí dárek, na který žena nikdy nezapomene a na poličce rozhodně nezůstane pouze ležet.

kosmeticke zrcatko s led svetly

Zrcátko pravděpodobně muže příliš nepotěší, to je jasné, co takhle jim dopřát tedy něco z mužské záležitosti? Co takhle každého správného muže obdarovat dřevěným stojanem na panáky? Stylově vyhlížející stojan ze světlého dřeva se hodí pro každou příležitost, kdy se přátelé opět po nějaké době sejdou. Pro malou návštěvu je připraven malý stojan, který pojme až 6 panáků, před příchodem velké návštěvy si připravte velký stojan, za pomoci kterého unesete až 10 panáků najednou a třeba jen jednou rukou! Hlavní výhoda je, že všem přítomným hostům můžete panáky servírovat zároveň, a to elegantně a hezky stylově.

banner do obchodu.png

Jsou však mezi námi také lidé, kteří neuznávají přizemní a obyčejný život a přejí si dostat dárek, který zcela změní jejich zažité způsoby života a zavede je do světa fantazie a originálnosti. To všechno a mnohem více dokážou zprostředkovat brýle pro virtuální realitu, které jednoduše propojíte s mobilním telefonem a zábava může začít. Brýle jsou určeny k hraní 3D her, sledování 3D reality nebo pozorování 3D filmů. Brýle díky nastavitelnosti sednou perfektně každému a o zábavu na večer tak máte postaráno. Brýle se stanou nepostradatelnou součástí vaší moderní výbavičky.

VR virtualni realita bryle

Žádná moderní domácnost by neměla postrádat také jedinečnou nalepovací tabuli, na kterou si můžete psát vzkazy, kreslit obrázky nebo sepisovat například nákupní seznam. Tímto dárkem oslovíte všechny věkové kategorie, od malých dětí, přes adolescenty i dospělé až k lidem seniorského věku. Tabulku lze jednoduše nalepit na dřevo, sklo, plast nebo plech a dětské lekce kreslení nebo psaní mohou začít.

nalepovaci tabule magneticka.jpg

Obdržené i zakoupené dárečky všeho druhu můžete jednoduše začít vystavovat na sociální síti, a tak poskytovat originální tipy na dárky vašim blízkým i vzdáleným přátelům. Třeba právě díky sdílení na Facebooku obdržíte k narozeninám či Vánocům osvětlené LED zrcátko, praktický nosič na panáky nebo brýle zobrazující 3D realitu.

banner do obchodu_v2

Související zboží:

Zachytavac vousu zastera na vousy.png Zvetsovaci zrcatko s led svetly drzak na knizku bambusovy