Home Novinky 3D Puzzle velký přehled: Díl 3 – 3D Puzzle pro zkušené

3D Puzzle velký přehled: Díl 3 – 3D Puzzle pro zkušené

0
3D Puzzle velký přehled: Díl 3 – 3D Puzzle pro zkušené

V předchozích dvou dílech jsme se věnovali výběru 3D puzzle pro začátečníky a pokročilé, v našem posledním 3. díle se budeme věnovat těm nejsložitějším modelům. Určitě se všichni těšíte, tak pojďme na to.

EXPERT

Pokud vám sebevědomí a volný čas nechybí, pak vám nic nebrání pustit se do některé z těchto staveb:

3D puzzle Petronas TowerPetronas Towers – tak zní název dvojice mrakodrapů v hlavním městě Malajsie, které byly do roku 2004 dokonce nejvyššími budovami na světě. Těmto dvěma věžím se dostalo velice sympatické modýlku o 86 dílcích a 50 cm. Když budete šikovní, strávíte nad ním jen dvě a půl hodiny, v tom horším případě tři.

3D puzzle Big Ben VelkyBig Ben už tu zmíněn byl, jenže pouze jako hodinová věž. Jeho větší, a nutno říci, že podstatně náročnější varianta, je o „trošku“ větší a obsahuje navíc i Westminsterský palác. S celkem 116 dílky se prý můžete trápit i více než 4 hodiny, odměnou vám ale kromě dobrého pocitu bude obrovská a realistická dekorace.

Jedním z více extravagantních puzzlí je Bazilika sv. Petra, jelikož obsahuje, kromě legendární a neskutečně známé nádherné katedrály také náměstí svatého Petra. Celá stavba (samozřejmě teď myslíme tu papírovo-plastovou :-)) je pak dlouhá 72 cm a obsahuje 144 dílků. Ideální pro maniaky!

3D puzzle Bazilika sv. Petra Velka

EXPERT VŠECH EXPERTŮ

3D puzzle Chram Vasila Blazeneho velkyTo nejlepší, nebo spíše nejtěžší nakonec. Hlavní cenu v náročnosti vyhrává stavba, která tu už jednou zmíněna byla – jedná se o Chrám Vasila Blaženého ve velké variantě. Tyto puzzle jsou nejnáročnější, nejrozsáhlejší co se počtu dílků týče – celkem 173 – a až 60 cm vysoké. Pokud si potřebujete dokázat, že „na to prostě máte“, nebo se vždy spokojíte jednoduše s tím nejlepším, pak jsou rozhodně tou správnou volbou!

Chrámem Vasila Blaženého bychom uzavřeli náš třídílný seriál věnován přehledu a rozdělení modelů 3D puzzle. Pokud se Vám 3D puzzle líbí a rádi byste vyzkoušeli vaše schopnosti, případně chcete někomu udělat radost dárkem, všechny prezentované modely najdete na stránkách giftak.cz/3D-puzzle