Inspirace

Published on September 12th, 2017 | by Giftak.cz

0

3 unikátní dárky, které nadchnou každého kávového maniaka

Máte ve svém okolí nefalšovaného milovníka kávy? Takového, který s vášnivou láskou nakupuje čerstvě praženou kávu a pak si ji s pečlivostí sobě vlastní mele na mlýnku těsně před přípravou? Vlastně ani nezáleží na tom, zda se ve vašem okolí pohybují spíše srdcaři či závisláci, kteří si bez hořkého nápoje nedokáží představit ani jediné odpoledne. Radost těmto diametrálně odlišným živočišným druhům udělají stejné dárky. A my víme, jaké.

Stírací plakát není jen obyčejná dekorace…

…ale praktický průvodce tím nejzajímavějším z kávového světa. Pod jednotlivými obrázky se totiž skrývá postup pro tvorbu dané kofeinové dobroty. Na 200g křídovém papíře jsou vyobrazené hrnečky či skleničky, do kterých se nápoje obvykle připravují, přikryté stírací vrstvou. Po jejím odstranění se v levé polovině šálku objeví informace o množství ingrediencí, které jsou k přípravě potřeba – a v pravé jednotlivé vrstvy. Plakát je tak nejen nádhernou ozdobou každé stěny, ale také šikovným pomocníkem.

Oznamovač kávové pauzičky je nezbytností

Nezáleží na tom, zda kávomil pracuje v openspace v korporátu či v menší rodinné firmě, svolávač na kávu mu usnadní práci v obou případech. Ptáte se, jakou práci? No přece svolávání kolegů ke kávovaru a dělení se o vynikající nápoj. Se zvonečkem postačí jen cinknout a v kuchyňce se sejdou všichni, kdo k existenci potřebuji trošku kofeinu. Buďte si jisti, že s takovýmto dárkem budete za hvězdu!

Studená káva jako osmý smrtelný hřích

Každý, kdo si rád vychutná hrneček kvalitní kávy, nám dá za pravdu: vystydlá káva je osmým smrtelným hříchem. Káva, která byla odložena a osamocena tak dlouho, že stihla vychladnout, nejen, že ztrácí na chuti – ale také zcela kazí rituál pomalého usrkávání horkého nápoje, který kávoví maniaci moc dobře znají. Osvoboďte svého kofeinofila od těchto zničujících pocitů – s roztomilým USB ohřívačem s motivem drona z Hvězdných válek to půjde snadno!

Milujete kávu nebo znáte někoho, komu kofein koluje v žilách namísto krve? Pak nezapomeňte článek sdílet na sociálních sítích!

Související zboží:

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑