Home Dárky pro ženy 3 tipy na dárky pro ženy k výročí

3 tipy na dárky pro ženy k výročí

0
3 tipy na dárky pro ženy k výročí

Datum, kterého se muži zpravidla obávají nejvíc (hned po narozeninách jejich drahé polovičky) je společné výročí – a čím vyšší a důležitější číslo tvoří společně strávené měsíce, tím hůř. Rozhodli jsme se proto trochu ulevit jejich rozhodování třemi tipy na dárky pro ženy (nejen) k výročí. Všechny zmíněné tipy můžete ovšem také použít i jako dárek pro ženu svého srdce třeba k narozeninám nebo Valentýnu.

Vtipný dárek

Pokud chcete udělat radost, pobavit a ještě být aspoň trochu romantičtí – našli jsme řešení. Povlak na polštářek s motivem ANO/NE se stane nepostradatelným doplňkem ve vaší ložnici. Krom originálního designu (polštářek je z jedné strany zlatý a z druhé hnědý) dáte ženě možnost něžného sdělení jejích plánů na večer nezávisle na vaší přítomnosti – a vy v případě záporné odpovědi můžete bez výčitek vyrazit na pivo 🙂

humorne polstare dnes ano ne milacku.png

banner do obchodu.png

Praktický dárek

Zima pomalu, ale jistě přichází, a jelikož my ženy jsme stvoření něžná, křehká a zimomřivá, věc jako deka s rukávy, samozřejmě ve správné barvě, nás prostě urazit nemůže. Deka je vyrobena z hustého oboustranného flisu a díky rozměrům 214 cm x 152 cm skvěle zahřeje. Také přikryje i dva lidi, proto je ideální pro filmové večery. Deka je dostupná hned ve čtyřech barevných variantách, snadno proto můžete vybrat tu nejdokonalejší po vaši polovičku. A ještě něco – s ženou zachumlanou v této obří dece se snadno můžete stát pány teploměru i termostatu!

 televizni deka s rukavy deluxe

Romantický dárek

O tom, že krásný, romantický a kvalitní dárek se dá sehnat za skvělou cenu a ne jen v řádech tisícikorun, vás přesvědčí třeba romantické Zamilované hrníčky. Ve stylu jing a jang do sebe krásně zapadnou, a dají tak kuchyni najevo, že vy dva jste prostě pár. Hrnečky jsou vyrobeny z kvalitního bílého porcelánu a pojmou standartní objem – 250 ml. Pokud navíc přikoupíte nějakou hezkou květinu nebo šperk, můžete si rovnou blahopřát za výběr nejromantičtějšího dárku roku.

zamilovane-hrnicky

Věříme, že s naší pomocí nezklamete ani při (dříve tak těžkém) vybírání dárku pro vaše polovičky. Pro případné další nápady a tipy neváhejte a navštivte rubriku Dárky pro ženy na e-shopu giftak.cz.

banner do obchodu_zeny

Související zboží:

rostouci krystal.png deka-s-rukavy-deluxe dnes-ano-dnes-ne-milacku-povlak-na-polstare