Home Dárky pro ženy 3 levné dárky pro sestru, které udělají radost

3 levné dárky pro sestru, které udělají radost

255
0

Asi každý, komu kdy čáp přinesl sestru, zná to nejotravnější, nejhorší, nejšílenější stvoření na světě, které ale zároveň nezkazí žádnou legraci a můžete se na něj stoprocentně spolehnout. Stejně jako se můžete spolehnout na to, že výběr dárku pro tuto ženu nebude právě jednoduchý, ať už se jedná o narozeniny, Vánoce, svátek či jakoukoliv jinou příležitost k oslavě. My jsme však připraveni vám pomoct a vybrat něco jednoduše nezapomenutelného. Navíc jsme si tentokrát stanovili cenovou hranici – 220 korun – jako důkaz, že i originální dárek pro radost se dá vybrat (skoro) za pusu. Nevěříte? Tak čtěte dál.

Nehne se bez kávy?

Denně můžete na ulicích potkat spoustu lidí s nejrůznějšími termohrnky, obsahující lahodný nahořklý nápoj – muže s obyčejnými, ženy se stylovými. Je vaše sestra jedním z nich? Pak pro vás máme dobrou zprávu – jeden z těch stylových se v našem obchodě právě objevil: keramický uzavíratelný hrnek s uzávěrem, který perfektně napodobuje vzhled plastových kelímků z fast foodů. Nejen, že sestru potěší, ale i její protivná kolegyně pukne závistí 🙂

hrnek na kafe keramicky s uzaverem

Krásný keramický hrnek na kafe se silikonovým uzávěrem

Blázna do designu, stylu a kosmetiky

luxusni sprchovy gel…což je většina žen, přiznejme si to 🙂 zase určitě potěší luxusní sprchový gel v nádherném flakonu. Vybírat můžete hned ze tří vůní – temného černého ametystu, podmanivého třešňového květu nebo hypnotizující sladké skořice, která po náročném dni nádherně uvolní tělo.

Její práce ji nedopřeje chvíli klidu?

…dopřejte jí ji vy! S G-spa želatinou pro relax, refresh a ošetření chodidel s grapefruitem a tea tree olejem prostě nemůžete šlápnout vedle. Želatina ošetří, zjemní a uklidní unavené nohy třeba před pedikúrou a zároveň je to úžasně uklidňující procedura. Sestře tak umožnítě dopřát si domácí lázně kdykoliv (a kdekoliv) si jen zamane, které určitě ocení.

spa osetreni chodidelPříjemná želatina ošetří zjemní a uklidní unavené nohy

Už máte tip na ten nejlepší dárek pro sestru? Pokud ne, spoustu dalších skvělých nápadů a tipů můžete najít v sortimentu giftak.cz v kategorii Dárek pro ženy.