Home Dárky pro muže 3 krásné dárečky, které potěší bratra

3 krásné dárečky, které potěší bratra

180
0

Často se zaměřujeme na tipy, jak vybrat správný dárek pro syna, manžela nebo pro tatínka. Neměli bychom ale zapomínat na neméně důležitého muže našeho života – bratra. Krev není voda, a proto by dárek pro bráchu měl být vybrán vkusně a s patřičným rozmyslem. Podívejme se tedy na 3 prima dárky pro prima bráchy.

Co potěší každého bráchu

Bratrstvo každého věku jistě potěšíte, obdarujete-li jej příslušenstvím k notebooku. Prezent v podobě nafukovací podložky pod notebook, která učiní přítrž nekonečnému proudění horkého vzduchu přímo na bratrovy končetiny při práci či hraní, prostě ocení každý pracant i hráč. A protože je podložka nafukovací, může ji mít brašule po ruce kdykoliv a kdekoliv. K mání je i varianta chladící podložky z klasického materiálu se třemi vestavěnými větráčky. Ta sice není nafukovací, má ale jinou super schopnost – je zároveň USB HUB se čtyřmi USB porty.

nafukovaci podlozka pod notebook

 Pro milovníka disca

disco kouleSuper dárkem pro bráchu, který si žije svůj disco příběh, ale i pro bratra, který má slabost pro takové to domácí paření, je disco koule s motorem a led světly. Třpytivá disco koule nenechá sedět v koutě ani Baby, ani nikoho jiného. Jakmile se roztočí, začnou se dít věci – mnohobarevná led světla se budou odrážet po celém pokoji a navodí správnou pařící atmošku, která pomůže rozproudit zábavu. Nesmí chybět na žádném pořádném večírku!

Pro fotbalistu

fotbal na wcAť už váš bratr kope za žáky, dorost nebo za starou gardu, jistě ho nadchne gadget v podobě fotbalu na WC. Takový dárek určitě neurazí ani pasivního fotbalistu upřednostňujícího teplo domova před nepohodou venkovních, dešti a větru na pospas vydaných fotbalových hřišť. Luštění křížovek už totiž dávno odzvonilo, není nad kvalitně odehrané záchodové klání!

 

 

Inspirujte se dalšími zajímavými dárky na Gifťáku, nenechte si ujít kategorii Nejpopulárnější.