Home Inspirace 20. narozeniny, to je teprve vstup do dospělosti. Víte, jak vybrat ten...

20. narozeniny, to je teprve vstup do dospělosti. Víte, jak vybrat ten nej dárek?

45
0

Že je osmnáctka významným životním jubileem? Ale kdeže, tou pravou dospěláckou metou je teprve až rok dvacátý. Jde o první kulatiny, kdy člověk může pít, často už z něj i „něco je“ (nebo to aspoň tvrdí maturitní vysvědčení) a od té doby od něj všichni budou očekávat moudrá a zásadní rozhodnutí… a celkově nějakou tu moudrost a vyspělost. Je čas i na vyspělé dárky!

Nový přírůstek do kategorie 20+ se především musí naučit, že nic není zadarmo a víno se do lahví nestáčí samo. A jak si to vštípí lépe, než když si lahodný mok sám vypěstuje? …no, dobře, do tekutého vína by ještě něco scházelo, ale to hroznové (červené) s trochou péče a snahy a s grow me! sadou vyroste docela ochotně!

vykopej si dinosaura sada pro deti.jpg

Pokud chcete projevit svůj dokonale vytříbený smysl pro humor, pak vás – a hlavně oslavence – další z prakticky-výukových dárků zavede do dob dávno minulých, do dob, kdy naši planetu obývali majestátní dino- a tyranosauři, a dovolí vám vyhrabat ze země (no, dobrá, z vajíčka) vlastního T-rexe. Hračka pro nejen ty malé, ale i pro už dávno velké a odrostlé skvěle doplní nudný dárek nebo klasickou obálku.

Celoživotní vzdělávání je základ, a člověk se zdaleka nemusí vzdělávat jen a pouze v tom „jeho“ oboru, nebo v tom, co okolí uzná za užitečné. Takový výukový plakát se složením těch nejklasičtějších, nejznámějších (ale i exotičtějších) koktejlů poslouží lépe, než nějaká škola. A samozřejmě je to dárek k 20. narozeninám přímo ideální!

stolek pod notebook do postele.jpg

Na prahu dvacítky člověk občas dospěje i k něčemu rozumnému. Třeba k tomu, že normální člověk před desátou z postele nevyleze, ani kdyby venku padaly traktory, trakaře a čerti se navíc ženili. Na druhou stranu, spaní je docela nekreativní činnost… věčné dilema vyřeší stolek na notebook. Kromě přenosného počítače se na něm dá servírovat snídaně nebo třeba odkládat knihy. Pokud patříte do hodně blízkého příbuzenstva oslavence, přibalte ke stolku i ten notebook a o označení „rodič roku“ máte postaráno 🙂

Jak těžké bylo vybrat své už dospělé ratolesti, kamarádovi nebo komukoli jinému dárek k prvním „legálním“ narozeninám? Pomohl vám článek? Podělte se o své postřehy na sociálních sítích!

Související zboží:

Vypestuj si vlastni vino grow me.png Stolek pod notebook laptop do postele.png plakat slozeni koktejlu.png