Home Inspirace 12 nápaditých tipů na dárky podle znamení zvěrokruhu

12 nápaditých tipů na dárky podle znamení zvěrokruhu

354
0

Sháníte dárek pro kamaráda, manžela, tchána, ale vůbec nevíte, co byste měli koupit? Pak na to běžte jednoduše a dárky vybírejte dle znamení zvěrokruhu. Uvidíte, že se do vkusu obdarovaného určitě trefíte. Využijte naše tipy a třeba vyberete dáreček také sobě.

Beran 

Znamení berana se vyznačuje neuvěřitelnou odvahou, bojovností a přátelstvím, proto se nebojte obdarovat vašeho přítele berana něčím zcela originálním, třeba šokujícícm foťákem, díky kterému se do rukou držitele fotoaparátu přenese elektrický šok!

Býk 

Býci dokážou být pěkně tvrdohlaví a bouřliví, proto je můžeme zkusit společně uklidnit hodinami se zpěvy ptáků. Každou hodinu se ozve jeden z ptáčků a dá každému najevo, že uplynula další hodina.

Blíženec 

Jelikož je známo, že blíženci jsou kritičtí k drobným i větším nedostatkům, dárek pro ně musí být absolutně dokonalý a může jím být například kovový držák na víno zamilovaný pár. Díky tomuto páru si vždy bude blíženec pamatovat, že na přátelství jsou potřeba dva a tento skvělý dárek mu to vždy připomene.

Rak 

Říká se, že rak je poněkud zpátečnický, tak toho využijte a pořiďte mu něco, co je hezky retro, to zajisté ocení. Takovým dárkem mohou být rozhodně stolní retro hodiny s kolem. Nejenom, že se stanou úžasnou výzdobou domácnosti, ale hlavně jsou skutečné a doopravdy funkční.

Lev  

Pro sebejistého lva není lepšího dárku než domácí terárium biodom poušť. Díky této novince mezi sadami pro pěstování rostlinek se lev hezky vyřádí a jeho osobnost též vzroste, takže neváhejte a podpořte silného lva.

Panna

A protože víme, že panny mají rády praktičnost, pro ženy tohoto znamení jednoznačně doporučujeme šatovou retro zástěru Nitly. Naopak muže v tomto znamení zcela jistě potěší Zástěra – stand clear man cooking. Tato zástěra je vhodná též pro všechny milovníky piva.

Váhy

Šaramantní a elegantní váhy se smyslem pro spravedlnost zcela jistě potěší Horké lávové kameny – v dárkové sadě. Tento dárkový set poskytne váhám potřebnou harmonii a potěší je i ve chvílích, kdy už skutečně neví, kudy kam.

Štír

Využijte štírovi nezkrotné vášně a obdarujte ho bezkonkurenčním dárkem a to čokoládou na tělo. Jedná se o velice originální dáreček, který musí ocenit úplně každý.

Střelec 

Štědrost, upřímnost a tolerance střelce povznesete jedině něčím netradičním. Tím se může stát například stírací mapa světa deluxe, díky které můžete procestovat celý svět kousek po kousku.

Kozoroh 

Ambiciózního a pracovitého kozoroha jen tak něčím nepřekvapíte, proto to chce něco pořádně originálního a to třeba ledoly led projektor s reproduktorem. Tento úžasný gadget nabízí různé barvy na stěně, a dokonce i hudební doprovod.

Vodnář 

Vynalézaví vodnáři potřebují něco stále aktivně konat, proto je pro ně jako stvořený smartphone projektor 2.0. Tato unikátní a moderní věcička vám dovolí téměř okamžitý přenos fotografií a videí ze všech zajímavých událostí. Vodnáře moderní technika rozhodně nadchne.

Ryba 

Přizpůsobivá ryba plná fantazie nejvíce ocení Neocube v dárkovém balení 5MM. Tato úžasná designová krabička plná 216 oddělitelných kuliček dokáže každé tvořivé rybě rozvinout fantazii ještě více a třeba připravit druhé straně značně příjemné překvapení.

Takže teď už vám nezbývá nic jiného, než zjistit znamení obdarovaného a najít dárek, který se k jeho znamení hodí. Pomozte přátelům s vhodným výběrem dárků, a to prostřednictvím sdílení na facebooku. Uvidíte, že sociální síť ožije a lidé začnou nakupovat dárky výhradně dle zvěrokruhu znamení.

Související zboží: