Home Inspirace 10 věcí, které potěší každého táborníka

10 věcí, které potěší každého táborníka

96
0

Přichází čas léta a s ním také čas táborů, letních dobrodružství a radovánek. Není nic jednoduššího, než muže na léto řádně připravit a obdarovat kvalitními a praktickými dárky, které jsou určeny pro muže různých věkových kategorií i zájmů.

Slaví váš bratr, manžel či přítel narozeniny, svátek nebo ho chcete obdarovat něčím na usmířenou nebo mu dát něco prostě jenom tak? Tak v takovém případě pro vás máme hned několik návrhů, jak potěšit každého velkého táborníka.

banner-do-obchodu

Zchlaďte se i v tom největším parnu

Táboření může být pro ženy, a hlavně pro muže velice příjemnou záležitostí. A ještě příjemnější může být, pokud má táborník s sebou správnou výbavičku, kterou zcela jistě musí tvořit Chladící sklenice na pivo. Díky kvalitní gelové tekutině zůstane vaše pivko či jakýkoliv jiný nápoj chladným i na sluníčku. A o dárek pro táborníky je postaráno!

chladici sklenice pullitr

Být viděn i v noci

Táboření může být příjemné a bezpečné pouze v případě, že jste vidět. Protože provoz je dnes úplně všude, měl by každý správný táborník vlastnit Svítící náramek pro běžce, který je velice skladný, malý a elegantní. Myslete na bezpečnost také u táborového ohně a dobře se osvětlete.

svitici naramek do tmy

Bez karty přežití ani krok!

Když už jsme u té bezpečnosti, jsou prostě věci, které musíte mít stále u sebe. Jednou z nich je Ninja multifunkční karta, která funguje jako karta přežití. Pokud se dostanete do úzkých, spolehlivě vás životem v lese provede šestihranný klíč, otvírák lahví a plechovek nebo pro účely jakýchkoliv úprav můžete využít čtyři velikosti šroubováku. Jedná se o velice kvalitní, a přitom cenově dostupný dárek pro muže.

karta preziti multifunkcni do penezenky ninja karta

Do přírody bez chemie

Táborníci často jezdí do přírody proto, aby měli přírodu velice blízko sebe. Toho lze však dosáhnout pouze v případě, že se zbavíme chemie, a to třeba za pomoci Only H2O lahve s filtrem, která vodu dokonale zbaví všech zbytečných přídavků. Dejte příteli nebo manželovi tento skvělý dárek a proveďte ho zdravým životním stylem.

banner-do-obchodu

Táborový dýchánek v retro stylu

Nic si nenalhávejme a otevřeně si přiznejme, že i k táborům patří trocha alkoholu. Stylový večerní dýchánek mezi stromy vám zajistí Retro sklenice s nosičem, které nejenom skvělé vypadají, ale také pojmou 2 litry vašeho oblíbené nápoje. Uvidíte, že takový dárek ocení úplně každý stylový muž. A pokud vám ani tato dávka nestačí, měli byste u táborového ohně disponovat pivním termo pásem, který vám zajistí dostatečnou blízkost vašeho oblíbeného nápoje a zároveň vše při neustále správné teplotě.

pivni pas na plechovkove pivo.jpg

Odpočinek po těžkém dni

A protože víme, že táboření není jenom tak, mějte při ruce Houpací síť Hamaka, kterou jednoduše zavěsíte kamkoliv mezi stromy a můžete poslouchat zpěv ptáků a vychutnat si i ostatní zvuky přírody. Tímto dárkem můžete potěšit kohokoliv, koho máte rádi.

Hlavně mějte stále správný směr

Tak pokud už jste darovali Chladící tašku v retro stylu, a dokonce má váš nejlepší kamarád i Selfie tyč, pak určitě nemá a potřebuje Kompas s krytem, bez kterého se žádný táborník neobejde.

retro chladici taska na napoje

Jak vidíte, vybrat mužům dárek nemusí být vůbec složité a váš velký táborník se může se stylovou a funkční výbavou cítit jako v ráji. Vstupte do kategorie letní zboží a vyberte přesně to, co vašemu muži chybí, aby byla jeho výbava naprosto dokonalá.

banner do obchodu_v2

Související zboží:

Karta preziti chladici-pullitr_1 Houpaci sit hamaka