Home Dárky podle věku 10 tipů na dárky, kterými uděláte radost jak babičce, tak dědečkovi

10 tipů na dárky, kterými uděláte radost jak babičce, tak dědečkovi

0
10 tipů na dárky, kterými uděláte radost jak babičce, tak dědečkovi

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a lidé začínají přemýšlet, jak co nejlépe obdarovat svoje nejbližší. Lidé obvykle touží po dárečcích, které jsou hezké, praktické, a hlavně také originální. Co se praktičnosti a originality týče, na to jsme hotoví odborníci a dokážeme poradit i v případě, že chcete obdarovat vaši babičku nebo dědečka. S výběrem dárků si nelamte více hlavu a pojďte se s námi podívat na skvělé tipy na dárky pro prarodiče.

Teplo má ráda babička, i dědeček 

Protože víme, že starší lidé milují teplo a mají rádi všechno, co hřeje, nebylo by férové vám nepředstavit tuto úžasnou věcičku. Jedná se o velkou deku Yeti o téměř neskutečných rozměrech 200 x 220 cm z vysokého sherpa fleece materiálu. Deku díky její velikosti může využít babička, ale pozor, také dědeček, a dokonce ji mohou využít oba zároveň. A to je opravdu velká příležitost se po létech vrátit opět do krásných mladých let!

Vychytávky pro čtení 

Kdo by neznal babičku a dědečka? Tak rádi lidé v tomto věku čtou. Ale držet knihu, aby se nezavřela a současně využívat lupu či brýle, může být poněkud náročné a zážitek ze čtení může tato skutečnost poněkud komplikovat. Proto jsme si pro vás připravili tento úžasný bookchair držák na knihu. Díky němu se čtení pro vaše prarodiče stane neskutečnou radostí.

Zvětšete si písmenka 

Také si vaše babička nebo váš dědeček při čtení stěžuje na příliš malá písmenka? Pak na nic nečekejte a obdarujte je úžasnou lupou s LED světlem. Nejenom, že zvětšuje písmenka, ale také svítí! To musí potěšit každého staršího člověka, ale pozor lupa je vhodná také pro mladé jedince.

Není mýdlo jako mýdlo 

Babičky a dědečkové mohou být z dnešní doby poněkud nešťastní, a to zejména proto, že nic není tak kvalitní jako dřív, a to ani mýdlo. Naštěstí tu pro vás máme řecké olivové mýdlo helleo, které tělo, vlasy ani obličej nedráždí, a naopak svým působením hezky uklidňuje. Tak proč prarodičům neukázat, že stále existují také kvalitní a luxusní předměty. A pokud by vaše babička ocenila spíše mýdlo s obsahem bambuckého másla, které má antiseptické účinky, pak sáhněte po Africkém černém mýdlu dudu osun bez parfemace.

Kvalita se skrývá v sypaném čaji 

Tímto výčtem dárky pro prarodiče rozhodně nekončí, naopak můžete vybírat z mnoha dalších dárečků. Tak například tu pro vás máme kovové čajítko, které se skvěle hodí například k balení kvalitního sypaného čaje. Jedná se totiž o dáreček, kterým rozhodně nikoho neurazíte a váš dědeček či babička pochopí, že vám na nich záleží, když jim darujete kvalitní potraviny.

 

Retro hrnek plný vzpomínek 

Vaše babička s dědečkem má rozhodně na co vzpomínat. Usnadněte jim to s tímto jedinečným keramickým retro hrnečkem. Proužky s vážkou vrátí vaše prarodiče do jejich mládí a rozhodně je potěší u každé snídaně či večeře.

Pryč s nudou 

Ačkoliv mnozí lidé v seniorském věku mají co dělat, existují také starší občané, kteří se prostě a jednoduše nudí. A protože vím, že nuda není vůbec dobrá, zkuste nechat vaši babičku nebo dědečka postavit Eiffelovu věž, a to ve formě 3D puzzlí Eiffelova věž střední. Tato zábava obsahuje 35 dílků a výsledek je v každém případě rozhodně fascinující stejně jako samotná Eiffelova věž. Až babička s dědečkem dostaví tuto fenomenální věž, pořiďte jim ještě také velký chrám Vasila Blaženého, ať se potěší také oko dědečkovo.

Nechejte si vše projít hlavou nebo vybírejte z mnoha dalších dárečků právě zde. Nabídka na Gifťák.cz je tak široká, že si musí vybrat každý, kdo chce hezky a elegantně obdarovat prarodiče.

Související zboží: